Христина Гупало

Керівник проектів БФ “Анни-Марії” з жовтня 2016

Христя – це душа, серце і крила цього Фонду, неймовірно добра і щира людина, яка співпереживає кожному, хто звертається сюди за допомогою! Найбільшою її мрією є – відкриття великого соціального центру Соціальна комора, де можна буде фахового і грамотно допомагати потребуючим сім’ям і дітям.

 

Юрій Гупало

Керівник БФ “Анни-Марії” з  жовтня 2016

Голова правління Фонду, співзасновник,  чудовий татко і просто хороша чуйна людина. Юрі попадаються “найприємніші” завдання по фонду. Ремонт старого складу (скільки ж днів він сам власноручно драяв стіни, монтував обладнання), скільки за цих 2 роки він наносився, навозився пакетів з речима, а ці постійні дебати і “оббивання порогів” міської ради, щоб отримати приміщення під новий центр “Соціальна комора”…  І це, лише пару пунктів. Юра “мозок”, “голова” нашого фонду 😊 Які чудові ідеї він генерує, як вміє оптимізувати завдання, спростити, вміє домовитись, побачити в старому розваленому приміщенні – чудову перспективу для великого Центру допомоги.. Бог дає йому мудрість в цьому нелегкому служінні.

 

Ірина Смирнова (Цьомах)
Волонтер БФ “Анни-Марії” з  листопада 2017

Іра – наш найвідданіший, найактивніший волонтер. Уже більше року, Іра віддано служить добрим справам разом з нами. Дякуємо також, чоловіку Іри, який підтримує, одобрює та схвалює цю діяльність. Кожнісінький день, від ранку до пізньої ночі, ми обговорюємо акції, свята та поточні справи фонду. Ми дуже вдячні Богу, що послав нам таку людину в команду. Щиро віримо, що це зовсім не випадковість, бо ще пару років тому Іра мала мрію: створити або очолювати благодійний фонд. І от ми знайшлися 😃 Іра вміє чітко скоординувати роботу, має чудові організаторські здібності, ідейна, структурована в роботі та має ще багато талантів. А ще, більшість постів в групі – це її творіння.

 

Аня Кащин
Волонтер БФ “Анни-Марії” з  2018

Одна з найактивніших та найкращих волонтерів фонду! Аня приєдналася до нас взимку 2018 і від цього моменту дуже активно бере участь в діяльності фонду. Аня – чудовий організатор! Більшість заходів фонду – координувала саме вона! Аня вміє гарно змотивувати волонтерів, прокоординувати роботу, домовитися, налагодити співпрацю, вона любить “паперову” роботу та й взагалі в неї купа талантів, а ще дуже-дуже добре серце! А також, Аня є чудовим прикладом, як маючи двох маленьких діток, можна активно творити добро, залучаючи до цього ще й всю сім’ю. На кожному нашому святі, заході – можете побачити це чудове сімейство 😍 Старша донечка Вікуся – теж активно долучається до волонтерства, дуже старанно допомагає нам роздавати подарунки та інше) і вже й татко – в наших рядах 🙂

 

Maria VusМарія Вус

Адміністратор складу БФ “Анни-Марії”

Усі, хто приносив щось нам на склад, зустрічали нашу  Марію. Адміністратор складу, яка знає про кожну потребуючу сім’ю, що є під опікою Фонду, їх проблеми і потреби! Знає, де які речі лежать по усьому складу. Основні правила роботи складу були створені завдяки їй, адже саме вона була тим першопрохідцем, яка освоювала практику допомоги речами! І ці правила створені не просто так, а все пояснюється, все задля порядку! П.С. А ви знали, що п. Марія – це мама нашої Христина Гупало ?

 

 

Юлія Вус

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Дуже активно долучається до діяльності, і на складі допомагає, і в організації заходів!  Сестра Христі і дочка п. Марії – теж. Ось така сімейна благодійність!

 

 

Таня Князь

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Наш новий супер-організатор.  Активна мама 2 діток, одна з яких теж активно залучається до благодійності ще змалечку. Разом з Галя Думанська організували перше їх масштабне свято  #МиколайПриходитьДоУсіх_БФ_АнниМарії , і вже й #СвятоКраси успішно відбулось під їх керуванням. Це вони зводили все до купи, уточнювали, співставляли і думали, домовлялись, щоб з усіх клаптиків створити справжнє продумане дійство для тих, хто цього справді потребує, при бюджеті 0 грн!

Галя Думанська

Галя Думанська

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

 п. Галя одна з найстаранніших волонтерок: є завдання, яке вона може зробити, взяла до виконання і дала результат. Чітко, швидко, ефективно! Разом з Таня Князь організували перше їх масштабне свято  #МиколайПриходитьДоУсіх_БФ_АнниМарії , і вже й #СвятоКраси успішно відбулось під їх керуванням. Це вони зводили все до купи, уточнювали, співставляли і думали, домовлялись, щоб з усіх клаптиків створити справжнє продумане дійство для тих, хто цього справді потребує!

Надюша Левицька
Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Надюша – це людина з великим серцем, з чистою душею і благими намірами! Це рятівник для безнадійних! ЇЇ вчинки просто неймовірно великі і водночас захоплюючі! Надюша завжди поруч з тими хто потребує допомоги. Детальніше про неї ви можете дізнатись з сюжету телеканалу ZIK!

 

 

 

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

 

 

 

 Olena Hashchuk

Olena Hashchuk
Волонтер БФ “Анни-Марії” 

 

 

 

 Наталя Каралаш

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Наша яскрава руденька Наталя Каралаш , яка до волонтерства залучає і свою донечку. Це Наталя їздила на Ярмарок грантів, щоб дізнаватися усі тонкощі пошуку фінансування. А ще активно долучається до організацій акції серед школярів, адже працює в одній із львівських шкіл.

 

Tupychak LjubovЛюбов Тупичак

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Попри свою активну діяльність і мегазайнятість Tupychak Ljubov (Люба у нас заступник ректора в Друкарській академії) знаходить час на допомогу Фонду, це вона шукає ідеї, де можна отримати фінансову підтримку від держави чи організацій-грантодавців, це вона відвідує стареньких в геріатричних пансіонатах та часом допомагає одиноким бабусям чи дідусям у місті!

 

 

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

У нас в команді є кулінарна фея Kristina Sorokovska , яка ще й “підсадила” на благодійність ще одну – Наталя Назарук
Ці 2 дівчини-господиньки організовували фуршетний стіл на #СвятоКраси – шукали господиньок, самі готували і збирали по всьому місту. Окрім цього Христина часто допомагає на складі, а також активно долучається в якості волонтера на інших наших заходах! А Наталя вже активно пропонує ідеї виготовлення екосумок від рукодільниць-волонтерок Фонду!

 

Наталя Назарук

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Наталя активно пропонує ідеї виготовлення екосумок від рукодільниць-волонтерок Фонду!

Разом з  Kristina Sorokovska -господиньки організовували фуршетний стіл на #СвятоКраси – шукали господиньок, самі готували і збирали по всьому місту. Наталя мала завдання позбирати по місту і довезти усі страви, але в цей час її авто зламалось, і вона мусила доробити свою справу в маршрутках, потративши практично весь день на дорогу. “В” – Відповідальність!!!

 

en_USEnglish
ukУкраїнська en_USEnglish