Звіт діяльності Благодійного Фонду “Християнський центр допомоги Анни-Марії”

04.08.2019 Поїздка в Буківський психоневрологічний інтернат де на даний момент проживають 91 вихованки/дівчата віком від 5 років і до 54 років
28.07.2019 Ретушер – професія для творчих і незалежних! Наші підопічні дітки познайомились з новою професією “Ретушер” в рамках проекту “Профорієнтація для дітей з малозабезпечених сімей” !
16.06.2019 Фестиваль до дня Батька – 16 червня – стадіон с.Містки
06.2019 Волонтер нашого Фонду Ростислав Костик відвідав Львівську обласну психіатричну лікарню «Заклад», розташовану у с.Заклад, Миколаївського району, Львівської області. Пацієнтам цього медичного закладу Ростислав передав 462 кг одягу.
06.2019 Наші Волонтери стали частинкою неймовірного фестивалю Lviv Family Day – це було круто!)))
06.2019 Наш перший Благодійний фестиваль”Сімейне свято Добра”
17.05.2019 Для діток наших підопічним завдяки нашій співпраці з Медичний Корпус Львівщина та керівництвом Львівський Цирк ми змогли організувати похід в Цирк!
10.05.2019 «Ми не можемо додати днів до життя, але ми можемо додати життя до днів» з таким гаслом волонтери БФ «Анни-Марії» відвідали хоспіс в с. Олесько, Бузького району. Ми, об’єднавшись в єдину команду, з відкритими серцями, щирими усмішками, фруктами, солодощами підтримали разом з благодійниками потребуючих самотніх стареньких.
04.2019 Лише за квітень ми змогли забезпечити необхідними речами 231 особу, а це 618 кг!
07.04.2019 Відвідали діток з Рідний Дім С. Корналовичі, з якими вже давно подружились і вони нас дуже чекали 🤗🤗🤗Цього разу було дуже багато бажаючих поїхати і це була рекордна кількість гостей з нашого боку – більше 50 чоловік! І нам всім разом вдалось зробити величезне свято.
03.04.2019 Міжнародний соціальний форум «Деінституаціалізація: мультидисциплінарні команди». Почули австрійський досвід роботи таких команд і взагалі яким чином відбувається робота з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми в Австрії.
03.2019 Форум волонтерства. Взаємодія, обговорення та співпраця влади, бізнесу і волонтерів задля спільного результату!
26.03.2019 Екскурсія в міський еколого-натуралістичний центр. Наші підопічні діти з потребуючих сімей відвідали Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр. До нас приїхали 8 сімей з 28 дітками!
16.03.2019 відбулося свято Краси для Жінок підопічних Фонду – 20 жінок перевтілились і змогли відчути себе якщо не королевами, то точно чарівними, чаруючими і прекрасними! Ми старалися, щоб захід приніс користь, позитивні зміни жінкам!
05.03.2019 Профорієнтація для дітей в СЖО. Дітям розповіли про історію аеропорту, правила поведінки, про обов’язки робітників і масу різноманітних професій, кожна з яких як важлива ланка – деталь в налагодженому механізмі!
04.03.2019 Свято краси в Лешківцях. З Божою допомогою та завдяки небайдужим та щирим сердечкам ми змогли стати причиною радості та щирих посмішок наших друзів із психо-неврологічного інтернату.
28.02.2019 День краси у дитячому будинку “Благодать”. Зачіски, стрижки, манікюр та просто спілкування, жарти, сміх, веселі та не дуже історіі. Почуття від радості до смутку-все перемішалось! Про кожну дитину можна писати книгу,або знімати кіно-це неможливо слухати без співчуття.
26.02.2019 Запланували стратегію розвитку Фонду на 2019 рік! Проводила навчання просто неймовірна жінка @Оксана Рубай – волонтер зі стажем більше 20 років! Знавець зсередини соціальної сфери, освітніх питань та і взагалі різносторонньо-розвинута особистість! Отримувати знання від професіоналів, які знають “кухню зсередини”, а не лише ззовні! Темою було “Стратегічне планування проекту “Соціальна комора”.
26.01.2019 Ми відвідали Бориславську школу-інтернат Навчально-реабілітаційний центр “Гармонія” де знаходиться 71 вихованець.
19.12.2018 Миколай Приходить До Усіх!Свято вдалось на всі 100, ні 200, та ні… понад 200 листів – саме стільки наш Фонд цього року осилив до акції!
24.11.2018 Щедрий Вівторок з дитячим будинком «Рідний дім». 24 листопада ми знову навідались до діточок з дитячого будинку «Рідний дім», що в с. Корналовичі. Цього разу ми з нетерпінням чекали побачити вже знайомі нам обличчя та провести чудово час разом 🤗🤗🤗 І ми це зробили!!! Вечір видався дуже насичений, адже ми запланували багато цікавого, а дещо навіть вдалось зробити зовсім спонтанно 😜
11.2018 Всесвітній день доброчинності “Щедрий Вівторок”. У всесвітній день доброчинності ЩедрийВівторок наші Волонтери приділили увагу кожній жінці, кожному дали пакуночки, солодощі, також передали засоби для прання,гігієни і інше,загалом у Лешківському інтернаті проживають 107 жінок .
10.2018 Акція “Здійсни Мрію” разом з телеканалом 1+1 та Nick Vujicic (Ніком Вуйчичом). Наші підопічні сімї з дітками були за запрошені на таку чудову акцію! Діти з захопленням малювали свої мрії! Батьки, та і діти також були враженими жагою і любов’ю до життя Nick Vujicic (Ніка Вуйчича), його силою і витримкою!
10.2018 Наші підопічні дітки із малозабезпечених та багатодітних родин – відвідали прекрасну екскурсію в Поліцію!))На них чекали: показові виступи курсантів на вулиці, поліцейські собаки🐕 із кінологами,показ зброї🔪⚔️, слідча лабораторія🕵️‍♀️ і ще багато цікавого. А у самому кінці – похід в піцерію🍕)))
10.2018 Волонтери БФ Анни-Марії проходили 2-денну школу волонтерів.
Тренери з ГО Поруч приїхали з Києва, ділилися досвідом, порадами, підказками!
10.2018 Житло для сироти. Ця історія не може залишити байдужими нікого… Коротко нагадаю: Ліля – сирота, росла в дитячому будинку. Їй 24 роки, виховує двох чудових діток: Діанку і Максимка. Ліля – хороша мама і господиня. В хаті чисто і затишно, дітки доглянуті. Та основна біда цієї сім’ї – старенька глиняна хата, яка ще й пережила пожежу. СПІЛЬНО ВИРІШЕНО: якісно зремонтувати стару хату і зробити невеличку прибудову: ванну, туалет і маленьку веранду.
01.10.2018 Віри, Надії, Любові разом з нашими друзями з психоневрологічного інтернату в с.Лешків
8.09.2018 Наші волонтери відвідали Районний дитячий будинок “Рідний дім”, що знаходиться в с. Корналовичі.Загалом було дуже багато посмішок та обіймів, поцілунків та дуркування 🙃. Ми повертались виснажені, радісні і…сумні. Бо за цими радісними обличчями було багато болю і суму. Почувши їхні історії тяжко залишитись байдужим.
2.09.2018 Благодійна акція «Подарунок для Школярика» для 100 дітей  з малозабезпечених та багатодітних сімей, що знаходяться під опікою Фонду – школярі змогли отримати в подарунок необхідні речі для школи (ранці, канцтовари та інше) акція розпочалася із літургії в церкві.
Після перекусу у їдальні бібліотеки імені Шептицького усі гості спустилися в конференц-зал, де  Отець Володимир (представник від Українського Католицького Університету) розповів нашим діткам і батькам про важливість мріяти і впевнено йти до своїх цілей з Божою підтримкою і любов’ю. Також для дітей проведено вікторину з солодкими призами.До свята було залучено 12 волонтерів.
25.07.2018 Поїздка у КЗ ЛОР “Лешківський психоневрологічний інтернат ” (Сокальський р-н, с. Лешків). У закладі постійно перебувають 110  пацієнтів, переважна більшість яких з важкими психоневрологічними діагнозами.

Мета – відвідати особливих пацієнтів, проявити увагу і турботу, поспілкуватися, вияснити потреби, щоб знайти можливості допомогти. До поїздки були залучені вихованці старшого віку дитячого  будинку “Благодать” м. Львова (вихованці самі зголосилися поїхати в інтернат)

25.07.2018 Збори волонтерів: звіт проробленої роботи, розглядали теми «Пошук фінансування», «Поширення інформації про Фонд і проект «Соціальна комора» серед населення»
20.07.2018 Адресна допомога закладам : Відвезли в  КЗ ЛОР “Львівська обласна психіатрична лікарня” Заклад” (Миколаївський р-н, с. Заклад) 325 кг одягу для пацієнтів лікарні
13.07.2018 Збори волонтерів: поширення інформації про Фонд новим волонтерам, залучення до певних напрямків роботи волонтерів, збір ідей, створення нових  завдань. Для волонтерів була проведена лекція «Таймменеджмент», де волонтерам розповідали як правильно розприділяти час, щоб встигати робити багато справ і залишатися щасливими.
6.07.2018 Збори волонтерів у приміщенні, яке буде використано під «Соціальну комору» – створення робочої групи «Соціальна комора», збір ідей,  постановка завдань.
2.07.2018 Поїздка у Київ для участі у заході «Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури» – мета пошук фінансування, ідеї для організації культурно-просвітницької діяльності Фонду для людей в СЖО
30.06.2018 Поїздка у стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян похилого віку, інвалідів у смт. Нові Стрілища Жидачівського р-ну. У закладі постійно проживає 33 особи.

Мета – відвідати одиноких пацієнтів, проявити увагу і турботу, поспілкуватися, вияснити потреби, щоб знайти можливості допомогти.

9.06.2018 Свято до Дня захисту дітей для 35 дітей  з малозабезпечених та багатодітних сімей, що знаходяться під опікою Фонду. Для дітей провели багато цікавих і корисних заходів:  Веселі старти,  Піратський квест, майстер клас із виготовленням ангеликів, майстер клас приготування Хот-догів, лекцію по етикету “Вихованість і хороші манери”, а для 15 батьків  у цей же ж час провели лекцію “Чому важливо проводити час з дітьми та принципи правильного підходу до потреб дітей”.

До свята було залучено 10 волонтерів

31.05.2018 Поїздка у КЗ ЛОР «Лівчицька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів» для розумово-відсталих дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів дитинства, дітей з синдромом Дауна (с. Лівчиці Жидачівський р-н). Кількість вихованців: 45 дітей віком 4-20 років. Мета: увага і спілкування з вихованцями, організація пікніка, організація Свята Випускного для 5 випускників з сукнями і нарядами, зачісками і макіяжем.
26.05.2018 Організували для людей у СЖО – підопічних Фонду і для волонтерів Фонду тренінг «Перша домедична допомога» тривалістю 6 год. Тренінг відвідали  25 осіб.
12.05.2018 Організували Свято любої матусі для 17 мам і їх 27 діток, які знаходяться під опікою Фонду. Мета: навчальна, культурно-просвітницька. Для жінок провели тренінг на тему «5 секретів для доброї і щасливої мами в першій половині дня», а потім екскурсовод провів екскурсію старовинним Львовом для культурного збагачення підопічних. Для дітей провели майстер-класи по виготовленню рамок і відкриток у подарунок для мам.
12.05.2018 Організація відвідин і супроводження 27 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей на Дитячий книжковий форум. На форумі діти приймали участь у квесті, майстер класах, малювали.
15.05.2018 Адресна допомога закладам : КЗ “Львівська обласна державна клінічна психіатрична лікарня” 320 кг одягу для пацієнтів лікарні.
15.05.2018 Адресна допомога закладам : Відвезли у притулок для тварин у с. Великі Мости 152 кг одягу, який був у непридатному для носіння стані.
 13.05.2018  Адресна допомога самотній бабусі: дрібні ремонтні роботи, меблі і прибирання. Принесли продукти та необхідні речі.
 5.05.2018  Адресна допомога сім”ї мами-одиначки, в якої хвора дитина: дрібні ремонтні роботи, меблі. Принесли продукти та необхідні речі.
4.05.2018  Поїздка у КЗ ЛОР «Лівчицька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів» для розумово-відсталих дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів дитинства, дітей з синдромом Дауна (с. Лівчиці Жидачівський р-н). Кількість вихованців: 45 дітей віком 4-20 років. Мета: познайомилися з дітьми, провели цікаві майстер-класи для дівчат і спортивні ігри з хлопцями, разом готували перекус.
30.04.2018  Поїздка до пацієнтів, які постійно проживають тут, у КЗ ЛОР “Львівська обласна психіатрична лікарня” Заклад” (Миколаївський р-н, с. Заклад), 200 чоловіків з різними психо-неврологічними діагнозами. Більшість не мають рідних, тому залишаються обділені увагою, спілкуванням і любов’ю.
 22.04.2018  Повчально-розважальна акція до Дня Землі для дітей підопічних Фонду: 30 дітей змогли відвідати виставу “Загублена лялька” у Ляльковому театрі, де їм у легкій формі розповідали про правильне поводження зі сміттям і про те, як важливо дбати про екологію.
 22.03.2018 Поїздка у КЗ ЛОР “Буківський дитячий будинок-інтернат”, Старосамбірський р-н, с. Буково. У закладі проживає 80 жінок і дівчат. Проводили арт-терапію, спілкувалися.
 19.03.2018  Відвідали дитячий будинок “Благодать” м. Львів.
 10.03.2018  Свято Весни і Краси для 27 жінок з багатодітних і малозабезпечених сімей і їх  15 діток. Жінкам зробили манікюр, макіяж, зачіски і фотосесію у святкових вбраннях. Свято закінчилось походом у театр на виставу.
 4.03.2018  Поїздка у Олеський хоспіс, Буський р-н, с. Олесько. У закладі проживає 24 людини. Привезли пральну машину.
 25.02.2018  Поїздка у дитячий будинок”Рідний дім”, Самбірський р-н, с. Корналовичі. 37 дітей. Спільне проведення часу, ігри, арт-терапія.
 24.02.2018  Поїздка у КЗ ЛОР “Лешківський психоневрологічний інтернат ” (Сокальський р-н, с. Лешків). У закладі постійно перебувають 120  пацієнтів, переважна більшість яких з важкими психоневрологічними діагнозами.

Мета – відвідати особливих пацієнтів, проявити увагу і турботу, поспілкуватися, вияснити потреби, щоб знайти можливості допомогти.

 24.12.2017 Лист до Св. Миколая:  135 дітей написали листи до Св. Миколая, ми усім зробили подарунки, а також зводили діток на виставу в Ляльковий театр, запросили Св. Миколая для вручення подарунків. Крім подарунків діткам, ми також змогли забезпечити кожну сім’ю продуктами і засобами гігієни.
 25.12.2017  Поїздка в Олеський хоспіс, Буський р-н, с. Олесько. У закладі проживає 24 людини. Показали новорічну виставу з врученням подарунків для пацієнтів закладу.
 26.12.2017   Поїздка у КЗ ЛОР “Лешківський психоневрологічний інтернат ” (Сокальський р-н, с. Лешків). Вітання зі святами
 25.10.2017  Адресна допомога самотній бабусі: дрібні ремонтні роботи, меблі і прибирання. Принесли продукти та необхідні речі.
 30.08.20017  Акція “Подарунок для Школярика” – 50 дітей підопічних Фонду отримали набори для школи: канцелярські товари та інші необхідні речі.
 

28.08.2017

 Поїздка у Дитячий будинок сімейного типу при монастирі святого Йосипа “Писанка”.
 26.08.2017 Участь у Благодійній Ярмарці

 

en_USEnglish
ukУкраїнська en_USEnglish