Facebook Posts

3 days ago

Хочемо від усієї команди волонтерів привітати Yura Gupalo з Днем ангела!
Ми радіємо, що фонд впевнено рухається, росте і розвивається під керівництвом такої людини!
Людину показують не просто дії і слова, а результати. І оглядаючись назад, можна сміло заявити - результат колосальний!💪

Захоплюємось тобою, що жертвуєш заради Ідеї своїм часом, здоров'ям, що береш відповідальність, що приймаєш складні рішення, що заглиблюєшся в нові знання, що штурмуєш і переконуєш закостеніле, що відстоюєш справедливість, що вислуховуєш різні "прохання", "поради", "зауваження", і що все це не для себе і своєї вигоди! А задля інших, задля зміни їх свідомості, через любов до ближнього.
В це важко повірити, та коли знайомишся з тобою і твоєю сім'єю ближче, то бачиш справжнє!

Юра - бажаємо тобі завзяття, удачі, здоров'я, Божої ласки, любові - усе це просто необхідне для досягнення твоєї мети та ідеї твого життя - відкриття Благодійного центру "Соціальна комора"! Залишилось ще зовсім трошки💯.

А спільне вітання усіх небайдужих нехай тебе мотивує, заряджає і дарує віру і підтримку! Впевнена, привітати тебе є багато бажаючих😉

І як символічно, саме проект на Спільнокошті ми запустили якраз до твоїх іменин:
biggggidea.com/project/vidkrittya-blagodijnogo-tsentru-sotsialna-komora/
Для бажаючих підтримати ідею Юри⬆️
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 days ago

Це дууууже особливе "Христос воскрес" 🥰
Мене пройняло до глибин...
От заради того щастя в очах ми працюємо.
Сьогодні співали та раділи старенькі в Олеському хоспісі та наші волонтери.
Поїздка відбулась чудово. Тихо, спокійно, карантинно, але дуже тепло та душевно.
Дякуємо усім, хто підтримує діяльність нашого фонду та долучається до добрих справ.
Ще будуть фото звіти...
Tupychak Ljubov щира подяка за організацію та координацію 😘
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

Соціальна комора. 5.05.21 😊
А ось посилання на проект, де можна дізнатися про нашу ідею, роботу та допомогти в її здійсненні через кнопку "Фондувати" ❤️
biggggidea.com/project/vidkrittya-blagodijnogo-tsentru-sotsialna-komora/
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 days ago

‼️Це не просто черговий пост привітання у вашій стрічці 😀
Та почну все ж зі щирих побажань ❤️ Для мене це дуже значиме свято. Як же я його чекала. Цього року я дуже особливо переживала страждання якось разом з Ісусом. Дякую дуже, що ви були зі мною, розділяли той біль. Та Христос воскрес! Подолав смерть, подолав муки, подолав ворогів і усе зло. Він дав нам надію, запевнення в майбутньому. Нехай ця радість переповнить усі серця. Залишіть усе сумне, погане, болюче там під хрестом Ісуса!
Нехай буде мир, радість і любов ❤️
Для мене це така невидима межа між печаллю та щастям, між сумом та потішенням. Бажаю і вам теж воскреснути в своїх переживаннях.
А ще, сьогодні дуже важливий день. Результат довгих зусиль, написання проекту, узгодження купи деталей. І ось ми оголошуємо запуск великого проекту. Останній ривок до відкриття нашого великого благодійного центру допомоги "Соціальна комора". Щоб завершити ремонт і розпочати діяльність залишось зовсім трішки. І ми просимо допомогти нам здійснити цю місію. Точніше її початок - запустити роботу центру, який мінімум десяток років буде працювати для допомоги сім'ям в кризі та для можливостей розвитку діток та їх батьків.
Ми розпочинаємо проект збору коштів на платформі "Велика ідея". Нам потрібно дозбирати кошти та допомагати ще більше, ще якісніше, ще вагоміше! Лиш завдяки вашій підтримці ми можемо творити стільки добрих справ! А попереду їх ще більше 😍
‼️ Ось наш проект, тисніть на посилання biggggidea.com/project/vidkrittya-blagodijnogo-tsentru-sotsialna-komora/
👌 Щоб підтримати відкриття центру жміть кнопку "Фондувати"
Воскресіння - це чудо. І нехай чудес в нашому житті буде побільше 😊
Христос воскрес! Радість з неба ся являє ❤️
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 week ago

З рубрики #мій_біль Обережно, важкий пост!
Останнім часом багато роздумую про Марію Матір Божу. Після смерті моєї доні Анни-Марії, того всього пережитого жаху, я трохи краще можу розуміти її біль. Біль мами, яка бачить смерть своєї дитини. Це так страшно, жахливо, невиносимо. Бракує слів, щоб передати все це... Ти бачиш своє дитя, бачиш як згасає його життя, а нічого вдіяти не можеш. Безпорадність. Безсилля. Відчай. Крик. Крик душі і тіла. Земля дрижить під ногами, а втікати нікуди. Здається, що то якийсь страшний сон, але проснутися ти з нього не можеш. Боже, як то важко, цілувати востаннє свою кровиночку. Як то важко бачити, як закривають, опускають.. Все.. Назавжди. Кінець.
Кінець одного життя і початок іншого життя, з величезною раною на серці. Вона болить, кровить, мучить. З часом вона загоїться, але великий шрам то вже назавжди. Мільйон "чому?" Чому так, чому зі мною? Чому я в свої 29 років знаю уже всі магазини ритуальних послуг? Чому я ходжу з чоловіком по цвинтарі та обираємо маленьке вільне місце? Чому розбираємо вдома ліжечко, яке довго обирали, а обираєм якусь білу коробку? Чому хресна вибирає по магазинах саме красивезне біле платтячко, але не на хрещення воно?
Чому? Чому? Чому?

Та знаєте що найважче? Пробачити тим, хто причетний до смерті твоєї дитини.

А як вона, Марія? Як вона переживала ту всю несправедливість? Як вона дивилась на ті всі страшенні муки своєї дитини? Абсолютно безвинної, чистої, фальшиво звинуваченої? А як страшно замість підтримки бачити ту всю озлобненість натовпу, який кричить: "Розпни", яким би лиш видовища.
Невиносимі муки.

Так коли вже порівняти, то мій біль - такий малий, порівняно з її болем.
Та це так страшно...

Маріє, поможи мені теж прийняти Божу волю і пробачити...
Прости нам, Матінко, що через нас ти так страждала. Що через нас так страждав твій син.
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

На вівторок на декілька годин потрібно волонтерів на авто для розвезення продуктових наборів
Початок орієнтовно 12:00 Левандівка
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 week ago

Як же в житті міняються пріоритети...
Згадую дитинство.. До свят вимивали всю хату, прибирали подвір'я, тато білив дерева, коптив м'ясо в четвер, а мама пекла паски, готувала. Поки "росла" паска не було права гримнути дверима чи щось голосно робити в кухні. А то м'ясо так пахло, що не знали як то чекати до неділі 😋 Бабця випрасовувала вишиті рушники і моя почесна місія була їх завішувати на образи. Той білосніжний одяг, який був строго на Пасху до церкви. О, ще згадала лейкопластири і ранки від нових мештів, які вперше парадово взували, як йшли в п'ятницю до плащаниці 😊 Та підготовка була така ретельна, цілі традиції, процес.
Після одруження, трохи я вирішила то все змінити. Готувались, прибирали, але так вміру, бо то ж не кінець світу. І краще хай не буде ідеального порядку, але на Великодній службі я не буду засинати і валитись від втоми.
4 роки тому ми з Yura Gupalo відчули поклик допомогти тим хто, можливо, зовсім не буде мати нічого на святковому столі. Ой добре пам'ятаю, як така пузята з Квітусьою їздили на машині збирали продукти, які зголошувалися відддати господиньки, тоді Ірина Масленікова підключила цілий підряд з групи Страви Файних Господинь
Потім ми з Юрою в нас на кухні то все ділили, пакували і розвозили по адресах.
І так уже 4 роки замість прибирання - в нас зовсім інші клопоти: як зібрати продукти чи кошти на їх закупівлю та допомогти чим більшій кількості людей. Зараз це вже на іншому рівні. Є досвід, практика, є Склад де збирати, волонтери для допомоги. Цього року навіть в новому центрі "Соціальна комора" вже пакували все.
Цей рік ще інший. Окрім активної діяльності по фонду, стільки випробувань, що от приїхала додому, сіла і думаю, як би то хоча б позамітати і посуд помити...
Лиш би всі були здорові. Бо за тиждень другий раз сидіти під операційною та вичікувати звістки від лікарів щодо стану найрідніших людей - то так складно..
Брудні вікна, не прані штори, пустий холодильник, перевернута хата, бо доці приходиться трохи самій собі заняття придумувати.
Та дякувати Богу рідні усі живі, хоч не зовсім здорові. Трохи щасливішими стали ще десятки людей, яким від фонду помоги до свят.
Таке особливе пережиття посту, страждань.
Найважливіше, щоб були готові наші душі до Воскресіння Христового. Так вже хочу тої радості Великодня
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Наша робота + ваша підтримка = багато добрих справ 💕
💙 Соціальна комора. І ремонт нам не завада 😊
↗️закупили продукти, пакуємо Великодні пакунки, 3 авто волонтерів зараз будуть розвозити адресну допомогу самотнім стареньким лежачим людям та деяким сім'ям по Львову
↗️ Ремонтні роботи тривають
↗️ Прибираємо територію, вивозимо будівельне сміття

💙 Склад на В. Великого теж працює в активному режимі. І тут теж видаємо святкову допомогу.

Прохань про допомогу дуже багато.
Попереду ще 2 святкові акції. Ресурси дуже обмежені. Та дуже радіємо, що хоч трохи сімей, одиноких людей зможемо потішити та подарувати їм святкову радість і їжу 😊

А хто ще має на серці бажання долучитися:
Карта Фонду:
5169 3305 1908 8956
Призначення платежу: “Благодійний внесок до Великодня”

⚠️ Продукти можна приносити на Склад ще сьогодні і в середу. Особливо потрібно: паски, ковбаса, сир, масло

P. S. Насправді це далеко не перша добра справа в новому Центрі 😀
Ще минулого року, в тих розвалинах ми пакували теж допомогу, яку розвозили сім'ям в час карантину. 2 роки тут уже проводимо велике дитяче Свято школярика. О.. А скільки попереду 😍
... See MoreSee Less

View on Facebook
ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська