Центр взаємодопомоги та розвитку

Місце, куди людина у кризовій ситуації зможе звернутись та отримати безкоштовну різносторонню допомогу.

ЦІЛЬ

за 10 років допомогти мінімум 50 000 особам.

МЕТА
  • Допомогати людям справитися зі складними життєвими обставинами
  • Комплексно працювати над вирішенням проблем
  • Виховувати «здорове» майбутнє покоління, показуючи дітям з соціально вразливих родин
   можливості «виходу з кола бідності»
  • Змінювати «споживацтво» на «взаємодопомогу»
  • Виховувати правильні християнські та сімейні цінності
  • Популяризувати волонтерський рух
  • Об’єднувати та залучати громаду для допомоги ближнім
  • Давати нові знання, можливість розвитку та змінювати свідомість
ІДЕЯ

Ідея базується на успішній діяльності Фонду, досвіді та розумінні в соціальній сфері. Уже багато років успішно функціонує невеликий Центр допомоги (Склад) від БФ «Анни-Марії», де допомогу уже отримали тисячі осіб. Але, можливості діючого Центру дуже обмежені.

Відкриття нового центру – це масштабне розширення та вдосконалення можливостей для комплексної роботи та якісних змін.

Для реалізації проекту Львівська міська рада надала в оренду приміщення площею 325 м.кв. на 10 років.

Саме зараз як ніколи актуальним є відкриття Центру допомоги для соціально вразливих родин, адже зараз активно працює реформа деінститулізації – це масштабний процес закриття інтернатів такого типу, який зараз переважає в нашій країні, і повернення дітей у сім’ю.

Статистика шокує: лише 9% дітей в інтернатах – сироти, решта 91% з дисфункційних сімей, і мають батьків, опікунів.

Для якнайкращого результату возз’єднання сім’ї необхідно підтримувати кризові родини, допомогти їм стати на ноги!

І наш благодійний фонд ставить перед собою такі завдання!

 

Як можна долучитися:

1. Фінансова допомога
2. Закупівля необхідних матеріалів або оплата послуг
3. Допомога фізичною працею
4. Поширення інформації та залучення інших до підтримки проекту
5. Допомога з організацією соціального підприємництва
6. Розміщення «Банки добра» (скриньки для збору грошей) у себе в магазині/кафе/ підприємстві
7. Проведення Благодійного тренінгу/марафону/аукціону/розпродажу/акції (усі вилучені кошти спрямувати на підтримку проекту)
8. Надання подарункового сертифікату/товару/послуги, які будуть використані для добрих справ Фонду (Благодійний розіграш у групі,
подарунок для підопічних, нагородження найактивніших волонтерів тощо)
9. Оплата орендної плати та комунальних послуг за діючий Склад Фонду (по квитанціях)
10. Надання в подарунок карток на пальне для поїздок в заклади та відвідини сімей

 

!!! Якщо Ви є керівником бізнесу, пропонуєте певні послуги чи товар – запрошуємо стати СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ Фонду та разом робити добрі справи.

ВПИШІТЬ СВОЄ ІМ’Я В ІСТОРІЮ! Імена/назви організацій спонсорів, благодійників та волонтерів будуть вписані в «КНИГУ ДОБРОТИ» та зображені на великій «СТІНІ ДОБРОТИ» в новому Центрі.
 

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ:

–  Навіщо ще один центр допомоги, якщо вже є схожі у Львові?
Унікальність СК в комплексному підході до вирішення проблем потребуючих. А допомога, яку надає Центр – це об’єднання зусиль громади та залучення людей до допомоги ближнім. Навіть, якщо відкрити ще 20 таких центрів, вони не покриють потреби людей…

– Кому  допомагає центр?
Малозабезпечені, багатодітні та неповні сім’ї; сім’ї в кризі (85% дітей в інтернатах мають живих батьків); сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю та важкими хворобами; вихованці та випускники інтернатів; одинокі старенькі; психоневрологічні диспансери.

– Можливо просто потрібно роздати людям гроші і купити їм все необхідне?
Можна роздати кошти, але це не змінить ситуації потребуючого. Гроші, інвестовані в проект, які помножаться на діяльність центру, принесуть в 10-ки разів більшу користь людині, ніж просто надання їй 44 гривень.

– Чому ви це робите?
Фонд створено молодим подружжям Христини та Юрія Гупало в пам’ять про першу донечку Анну-Марію. Маленька дівчинка прожила лише 12 днів, але встигла змінити життя батьків, а тепер змінює долі тисяч людей.

– А в чому ваша вигода?
Можливість реалізувати своє покликання в житті та трансформувати великий біль втрати в порятунок інших.

– За які кошти планує  утримуватися та працювати центр?
На базі Центру запроектовано декілька напрямків соціального підприємництва, які в подальшому мають в повному обсязі забезпечувати роботу проекту, а також давати можливість розвитку.

– Часто, люди звикають до допомоги і це шкодить їм. Чи були у вас такі випадки?
Так, на жаль, це поширена ситуація. Тому, ми вчимо підопічних не лише «брати», а й «віддавати». Отримувачі допомоги долучаються до волонтерства, допомагають сортувати одяг на Складі, відвідують діток в сиротинцях, діляться своїми продуктами власного вирощування(мешканці сіл).  А в Новому центрі, ще більше зможуть долучатися своєю працею, часом, вміннями до допомоги іншим

 

ДЕКІЛЬКА ІСТОРІЙ ПІДОПІЧНИХ ФОНДУ:
 • Молода мама виховує сама двох маленьких діток. Підтримки від рідних не має, оскільки, сама є вихованкою дитячого будинку. Дуже старанна, любляча мати. Але, уже завтра її діточок можуть вилучити з сім’ї, оскільки є реальна загроза для їх життя. Стіни старенької глиняної хатинки розвалюються. Сім’я може залишитися без житла. А найгірше, дітей можуть відділити від мами, а вона то добре знає, що таке виховуватись в дитячому будинку, без любові рідних…
 • В хорошій середньостатистичній сім’ї, яка планує своє майбутнє, будує будинок, облаштовує господарство – раптово стається велике горе – помирає мама. Чоловік залишається сам з трьома дітьми. Він має проблеми зі здоров’ям і потребує операції. Працювати активно не може, бо хворіє та має 3 маленьких діток, які потребують догляду. Не завершене будівництво починає руйнуватися, потрібно ще багато праці та коштів, щоб облаштувати затишок для діток…
 • Чудова християнська сім’я, в якій виховується 9 діток. Звісно, хтось може осудити… Живуть в дуже скромних умовах. Але, у великій батьківській любові та турботі, чого часто так бракує багатьом сім’ям, навіть з 1 дитиною. В цій сім’ї немає дорогих гаджетів, іграшок, статків, але є дружба і підтримка. Та усі дітки потребують розваг та всестороннього розвитку. А дозвілля цієї сім’ї, часто, обмежується походом на дитячий майданчик. Один хлопчик дуже любить читати книжки, а особливо, великі цікаві енциклопедії про тварин, а вони ж то не дешеві. Дівчатка люблять одягати красиві сукні і гарні прикраси на волосся. А наймолодший, просив у Миколая пряники в шоколаді і 0,5 кг желейних цукерок. А як же всі люблять відвідувати дитячі заходи, ляльковий театр, цікаві майстер-класи…

 

Об’єднавши зусилля, нам вдалось підтримати ці сім’ї та сотні інших.
Та ми прагнемо робити це ще більше, ще краще! Ми уже маємо досвід, знаємо як це робити! Але, нам дуже потрібні кращі можливості!

Допоможіть нам допомагати іншим!

ukУкраїнська