НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОСВІТИ М. ЛЬВОВА

Всесвітній день дарування книг

Березень 6, 2018

У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок.

У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам і благодійним організаціям, що займаються розвитком грамотності.

Інформаційно-освітній проект “Сонцелеви” запропонував  долучитись до акції “Подаруй книжку” – зібрати для дітей із малозабезпечених сімей гарні новенькі цікаві книжечки, які передаються волонтерам БФ “Анни-Марії” – Львівська спільнота взаємодопомоги .  Також створювати самостійні акції в своїх закладах – наприклад, діти зі старшої групи садка дарують  книжки малюкам, старшокласники першачкам і навпаки ? , дарувати книжки для шкільної чи районної бібліотеки, тощо. Дарувати методичну літератури чи щось цікаве колегам!

14 лютого 2018р.  підтримали волонтерську акцію:

Учні 5-го, 6-А, 6-Б класів ЗЗСО-50 м.Львова подарували свої книги дітям початкових класів.

Батьки, вихованці та вихователі ЗДО № 168 – передали зібрані книги волонтерському центру при церкві Вознесіння, які відправили їх дітям з інтернату з сірої зони на сході України.

Дітки і батьки садочку “Софія” відвідали Дитячу бібліотеку 36 та подарували свої книги.

У ДНЗ №154 дошкільнята, на чолі з вихователем Гумінською Т.В. з нагоди цього свята власноруч виготовляли книги і дарували їх малятам раннього віку.

Учні Львівської ЗЗСО №74 поприносили книги, які вже прочитали і не користуються та подарували шкільній бібліотеці.

Діти старшої групи “Соняшник” ЗДО №180 слухали казку від Воїна Світла, Кухара Андрія Івановича та дарували книжечки найменшим вихованцям!

ТСР “Розумник” та ЗДО 51 приєднались до акції і подарували книги багатодітним сім’ям  через волонтерів соціального проекту «Соціальна комора» БФ «Анни-Марії» Львівська спільнота взаємодопомоги.

Львівський художній ліцей ЛНАМ відзначили день даруванням книг один одному.

Саморобні дитячі книги з вернісажу “Книжка з моїх долоньок” та цікаві книги і журнали від Максімяк Максима, Веремкович Мар’яна, Бідак Юля (ЗЗСО 55) для діток в лікарні були передані волонтерам Благодійний фонд “Із янголом на плечі”.

            

Всесвітній день дарування книг

24/10/2018

ВИСОКИЙ ЗАМОК

ВИСОКИЙ ЗАМОК

Журналістка «ВЗ» Сюзанна Бобкова побувала у Волонтерському центрі, де допомогу отримують переселенці В одному з...

ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ

Відверто про дуже особисте, саме глибинне і сокровенне Про важкий шлях від болю втрати до служіння. Дякуємо Орест...

ukУкраїнська