Дивись.info

У Львові планують відкрити центр соціальної допомоги. Як долучитися

1 Листопада 2017, 18:16

У рамках громадського проекту «Соціальна комора» волонтери хочуть відкрити новий великий соціальний центр у Львові, де ті, хто потребує, зможуть отримувати допомогу, а більш заможні верстви населення — залишати речі, які їм не потрібні.
Львівські волонтери планують відкрити у місті новий великий соціальний центр.
За задумом, у ньому зможуть отримувати багатодітні та малозабезпечені сім’ї, одинокі матері, сім’ї учасників АТО, люди з інвалідністю, діти сироти та інші соціально-незахищені верстви населення. Активісти розробили проект «Соціальна комора» на основі діяльності Благодійного фонду «Християнський центр допомоги Анни-Марії».

10 місяців тому на його базі відкрили соціальний центр, де проводили збір речей та надавали допомогу незахищеним верствам населення, волонтери їздили до дитячих будинків, геріатричних пансіонатів тощо.
«У складних економічних умовах існує чимало багатодітних та неповних родин, розмір щомісячного доходу яких не дозволяє забезпечити навіть базові потреби сім’ї. Водночас безліч львів’ян не знають куди подіти зайві та старі речі.
Тому своїм фондом ми хочемо об’єднати ці, здавалося б, різні спільноти», — розповідає Христина Гупало, співзасновниця благодійного фонду. Христина заснувала фонд спільно зі своїм чоловіком. Утім, зараз вони хочуть розширювати його діяльність, тому й подалися на «Громадський проект» з «Соціальною коморою».
«Ми вважаємо, що у сучасних реаліях, більша кількість таких центрів допоможе охопити більшу аудиторію потребуючих. У теперішніх умовах є дуже велика кількість людей, яким необхідна допомога. Ми також вбачаємо у своїй діяльності не банальне передавання речей на допомогу.
Ми уже організовували й плануємо продовжувати й надалі створювати різноманітні акції та свята для потребуючих сімей, організовувати поїздки у різні заклади соціального типу, організацію майстер-класів та зустрічей.
Також, плануємо залучати до роботи психологів, юристів, фінансових консультантів, соціальних працівників, щоби розширювати межі надання допомоги», — додає Христина Гупало.
Аби реалізувати проект, волонтерам необхідно зібрати певну кількість голосів у межах «Громадського проекту». З 1 по 15 листопада можна проголосувати на сайті https://gb.city-adm.lviv.ua з допомогою Bank-id або в Центрі надання адміністративних послуг Вашого району (при собі необхідно мати паспорт або документ, що підтверджує право голосування).

Також це можна зробити особисто в одному з ЦАПів міста. Адреси ЦНАП м. Львова: пл. Ринок 1, вул. Шевченка, 374, вул. Генерала Чупринки, 85, вул. І.Виговського, 32, вул К. Левицького, 67, пр. Червоної Калини, 72а, вул. М. Хвильового, 14а. Детальніше про проект можна дізнатися тут.

Дивись.info – https://dyvys.info/2017/11/01/u-lvovi-planuyut-vidkryty-tsentr-sotsialnoyi-dopomogy-yak-doluchytysya/

24/10/2018

ВИСОКИЙ ЗАМОК

ВИСОКИЙ ЗАМОК

Журналістка «ВЗ» Сюзанна Бобкова побувала у Волонтерському центрі, де допомогу отримують переселенці В одному з...

ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ

Відверто про дуже особисте, саме глибинне і сокровенне Про важкий шлях від болю втрати до служіння. Дякуємо Орест...

ukУкраїнська