Щедрий Вівторок з дитячим будинком «Рідний дім»

24 листопада ми знову навідались до діточок з дитячого будинку «Рідний дім», що в с. Корналовичі.

Цього разу ми з нетерпінням чекали побачити вже знайомі нам обличчя та провести чудово час разом ???

І ми це зробили!!!

Вечір видався дуже насичений, адже ми запланували багато цікавого, а дещо навіть вдалось зробити зовсім спонтанно ?

Розпочалось все з майстер-класу по танцях, який з радістю провела Юлія Краснокуцька, засновниця Madlena dance family. І ми переконані, що це не останній її візит до діточок ))

Несподівано волонтер Маркіян, що приїхав з мамою Леся Хміль, запропонував також провести короткий майстер-клас по бойовому гопаку!! Хлопці були просто в захваті і Маркіян запропонував приїхати знову і привести браслетики для дітей.

Щоб трішки збалансувати активну частину візиту, дітки разом з волонтерами займались розфарбовуванням дерев’яних іграшок, які підготували для цього ВетАгро

А тим часом дітки кудись почали зникати…як виявилось Маряна Іванишин взяла з собою власні перукарські інструменти і підстригала діточок!!! Каже, що в неї вже є в черзі двоє на наступний раз ???.

Ми ще навіть встигли пограти в показуху по темі «назви професій». І вдалось побачити лідера, що якимось чином вгадував всі професії, раніше за дорослих ???

? Дуже вдячна всім волонтерам, які зголосились поїхати ( а нас було аж 23!!) та усім, хто долучився до організації нашої поїздки, зокрема:

ВетАгро за спонсорування нашої поїздки та участь в ній;
Юлії Краснокуцькій за майстер-клас по танцях;
Анонімному волонтеру за солодощі;
Факультет наук про здоров’я УКУ / Faculty of Health Sciences UCU за участь волонтерів.

« з 3 »
Родинний дім

30/11/2018

ukУкраїнська