«Ми не можемо додати днів до життя, але ми можемо додати життя до днів»

«Ми не можемо додати днів до життя, але ми можемо додати життя до днів» з таким гаслом волонтери БФ «Анни-Марії» 10.05 відвідали хоспіс в с. Олесько, Бузького району.

Ми, об’єднавшись в єдину команду, з відкритими серцями, щирими усмішками, фруктами, солодощами підтримали разом з благодійниками потребуючих самотніх стареньких.

Приділити увагу, турботу – це важливо, адже виявляючи своє добре ставлення до інших, ми допомагаємо створювати довкола себе атмосферу доброзичливості.

Життя в хоспісі триває, хоч пацієнти перебувають на лікарняному ліжку, та вони хочуть знати, що відбувається в країні, дають свою оцінку подіям, згадують минуле, бо для них велика подія – приїзд волонтерів.

На переддень свята матері в Олеську згадали зі смутком і тих найрідніших, що захищали від тривог і турбот, адже дитинство було у всіх, і мамині золоті руки пам’ятають навіть бабусі.

Передаємо від стареньких з хоспісу величезне ДЯКУЮ усім-усім, хто долучився до цієї поїздки: хто своїм часом, хто працею, хто коштами, продуктами і речами.

Вдячні працівникам ВетАгро , які долучилися індивідуальними продуктовими пакуночками і засобами гігієни для стареньких.

Висловлюємо також подяку Світлана Локоткова та її команді Сонцелеви – діти-волонтери в школах та садках Львова , які залучили навчальні заклади Львова до збору речей.
Насправді навчальні заклади дуууже допомагають, і ми тішимось, що в нас виховується і підростає таке небайдуже здорове майбутнє!
Окремо кожному закладу подякуємо, бо їх долучилось дуже багато – слідкуйте за постами в групі!
Лише спільно ми можемо робити великі добрі справи!

Окрема подяка персоналу, який з віддачею працює щодня.

Хочеться вірити,що волонтерський рух в Україні завдяки активним людям буде процвітати.
Приєднуйтесь до нас в команду і робімо разом світ людянішим.
#БФ_Анни_Марії_будинки_пристарілих

« з 5 »

11/05/2019

ukУкраїнська