Не встигаємо звітувати про діяльність складу! А дівчата-волонтери трудяться щодня: щодня вони приймають речі від вас, перебирають їх, сортують і розкладають! Часом це важелезні пакунки! Роботи завжди багато і результат значно більший щоразу!
Шукаємо поціновувачів органної музики!!!
ВСІ КВИТКИ РОЗДАНІ!!! Шукаємо поціновувачів органної музики!!! 🧐 Завдяки Львівському органному залу та Мальтійській...