ZAHID.NET

Джерело ZAHID.NET !

Благодійний фонд «Анни-Марії» вирушає в чергову подорож до Буківського будинку-інтернату для жінок на Львівщині. Збирають благодійну допомогу ‒ постіль, їжа і засоби гігієни, памперси.

«В нас вже є трохи зібраної постелі, яку принесли добрі люди. Вона може бути користованою. Однак головне, щоб не брудною і не дірявою. Ми її передивляємося», — пояснили на складі благодійного фонду «Анни-Марії».

Благодійний фонд «Анни-Марії», який створила Христина Гупало три роки тому після смерті донечки, поїде до цих обділених дівчаток і жінок вже вчетверте. Благодійниця каже, повезуть їм не так поміч, як своє тепло. Бо інтернатські дівчата, яким від 5 і до 40 років, і чимало з яких навіть лежачі, хочуть відчувати себе потрібними.

«Ми якось привезли їм косметику. Різні засоби гігієни. Яке це було щастя, коли жінка собі намалювала губи! Вона себе відчула Жінкою, красивою, потрібною. Вони потім бігали за нашими волонтерами: домовлялися про каву і кавалєрку», ‒ поділилася спогадами співзасновниця БФ «Анни-Марії» Христина Гупало.

Тож поїдуть цієї неділі, 4 серпня. І просять добродіїв приносити, хто що може і навіть домашні смаколики. Або ж долучитися як волонтери. У фонді таких вже чимало, бо ті, яким тут допомагають ‒ а це потребуючі сім’ї, літні люди, атовці та переселенці, і таких на місяць зо триста людей, ‒ самі часом стають тутешніми волонтерами. Як пані Люба Пелюшкова, що шість років тому переїхала до Львова з Криму.

«Хочу сказати за нашу пані Христину: у неї маленька дитина. Як тільки дівчинка народилася, завжди маля тут. Квітка з ними в фонді виросла ‒ росте. Ці люди жертвують всім. Мені допомогли і меблями, і матеріально, і морально. Словом, я дуже їм вдячна», ‒ розповіла переселенка з Криму, волонтерка фонду Любов Пелюшкова.

«Стараємося гуртувати людей, культивувати волонтерство. Щоб люди старалися віддавати, а не тільки примножувати щось для себе», ‒ пояснив співзасновник БФ «Анни-Марії» Юрій Гупало.

Фонд влаштовує такі поїздки щомісяця. Осінь розпочнеться з дороги до Бориславського інтернату для хлопців. А загалом ці люди – «за» підтримку нужденних сімей. Бо коли ті відчуватимуть опору, то й дітей не віддаватимуть до дитячих закладів. Для цього фонд створює центр взаємодопомоги «Соціальна комора».

098 915 91 40 — телефон складу БФ «Анни-Марії», для допомоги нужденним речами.

Автор : Оксана Синишин

Джерело ZAHID.NET !

02/08/2019

ukУкраїнська