НЕголодний Великдень!????

Якби ж я могла передати вам усю вдячність тих людей, яким ми з вами подарували НЕголодний Великдень!

Об’єднавши зусилля, ми зібрали кошти, закупили продукти, спакували гарні пакунки, розвезли кожному по домівках по цілому Львову та навіть й за межами. Десяток пакунків відправили по селах Львівської області.

Декілька написаних слів, а насправді – це пророблена колосальна робота, залучено так багато людей до цієї доброї справи.

А знаєте, як усе починалося? От так ми з Yura Gupalo у Вербну неділю роздумували, скільки людей зараз потерпають від скрути, залишились без роботи, коштів і навіть не зможуть купити того масла, сиру до святкового кошика. У мене майнуло бажання подарувати смачну радість для півсотні сімей/осіб. Та я сама розуміла, як це малоймовірно, бо у нас було лише 3 дні. Та Бог ж то почув добрий намір ?

Знаєте скільки гарних Великодніх пакунків вдалося організувати??? Справжню смачну святкову радість отримали 57!!! сімей в кризі та одиноких стареньких людей. А ще й кошти залишилися, то ж ми точно продовжимо і далі таку продуктову допомогу.

Щира подяка усім, хто долучився фінансово!!!

Величезна подяка WHITE Dental Group за дуууже вагому допомогу 10 тис грн !!!

Дякуємо чудовій Anna Gera та її друзям, які передали пасочки, масло, картоплю та переказали кошти.

Усім волонтерам, які допомагали. А особливо нашим героям Taras Zvarych і Василь Рій, які закупляли, пакували та разом з Руслан Зубик доставляли.

Християнський волонтерський штаб спільноти “Благословення” за допомогу та співпрацю.

Це – велике об’єднання, заради добра! Більше півсотні сімей мали привід для радості та вдячності Богові за почуті прохання.

Ми продовжуємо допомагати. Допомагати – разом з вами! То ж і далі просимо активної підтримки: фінансової, продуктової, фізичної та молитовної.

Христос Воскрес! Радіють люди !

Мені дуже радісно на серці від думки про цих людей, які мали НЕголодний Великдень та будуть мати ще продукти на пару тижнів. А вам? Продовжимо? ?

Великдень

21/05/2020

Разом до перемоги

Разом до перемоги

Цінуємо і щиро дякуємо за допомогу з-за кордону! Нам дуже важливо розуміти, що за нас памʼятають і підтримують....

ukУкраїнська