Хотіли зробити вихідний, але доведеться почекати 🙂 Довелось розгрузити два буса та два легкових автомобілі, відправити бус на Київ і бус у Савутич!!! А ще допомогли підібрати усе необхідне декілька сім’ям, які гостро потребували допомоги. Бо ж війна!!!
Шукаємо поціновувачів органної музики!!!
ВСІ КВИТКИ РОЗДАНІ!!! Шукаємо поціновувачів органної музики!!! 🧐 Завдяки Львівському органному залу та Мальтійській...