Дякуючи вам за фінансову підтримку, ми двічі закупили чоловічі шкарпетки (292 і 487 пар), труси (120 і 40 шт). А також закупляли резинові чоботи (24 пари), які вже передали хлопцям! Фото рахунків додаємо!
Ви б чули ці слова вдячності
! За здавалось би такі банальні речі!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t73/1/16/1f979.png)
Адже ж як приємно вдягнути чисту білизну, чисті сухі шкарпетки. Коли є можливість змінити, а не 1 пара лише залишилась цілою, яку мусиш носити не один день!
Там на лінії вогню цінності зовсім інші
! Ми не маємо права розкисати, здаватися та втомлюватися допомагати
!
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)