🍪За кожним “набором допомоги”, за кожним печеньком, крупою та усяким різним, що можна отримати, як благодійну допомогу – стоїть велика, часто важка праця.
❗️Будемо більше про це говорити, щоб люди більше розуміли цінність допомоги та складність процесу.
Ось, наприклад, пречудові продуктові пакунки від наших нових друзів Українська Федерація Банків Продовольства😍
Щоб ви їх могли отримати, наші волонтери виділяють додаткові робочі дні, їдуть на склад організації, пакують, сортують, складають ящики, тягають важчезні ящики.
І це чудово, що організація гарно продумала процес, є спеціальна конвеєрна стрічка, десятки волонтерів…
💪🏼А потім, ми ще шукаємо волонтерів – чоловіків, які б то все повантажили, перевезли, розвантажили та поскладали уже в приміщенні. А ще детальна строга звітність, робота з документами, накладні, фотозвіти.. Декілька днів роздачі цієї допомоги, що теж непростий процес.
І це ми описали лише ту останню ланку, яка стосується конкретно нашої участі. А яка ж величезна превеличезна робота Українська Федерація Банків Продовольства. Як непросто шукати донорів, вести сотні перемовин, пошук надійних партнерів, налагодження співпраці, організація логістики, закупівель, документація, звітність, бухгалтерія, і ще з десяток пунктів..
Тож просимо цінувати ту працю та купу зусиль😇
☺️Ми насправді дуже тішимось, що можемо та маємо чим допомагати. І раді, що можемо допомогти вам. Хоч явно усім допомогти не реально.
І щиро вдячні Українська Федерація Банків Продовольства за довіру, за гарно налагоджені процеси та невтомну працю. Разом можемо значно більше!🥰
ukУкраїнська