Останнім часом (якщо чесно, то вже навіть досить велику кількість часу) чуємо, що кількість допомоги з-за кордону значно зменшилась. Та і ми відчуваємо це, особливо в порівнянні з першим роком повномасштабної
.
![😔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1.5/16/1f614.png)
Тому ми цінуємо людей та організації, які не втомлюються розповідати про нас, про нашу біду та потреби, і незважаючи на обставини та особисті проблеми продовжують підтримувати
.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
Хочемо подякувати Fundacja Lapigua – Lapigua Foundation та керівнику @Stefanie Bogaerts за надану допомогу, і особисто
@Катерина Афанасенко за те, що привезла нам з-за кордону, а саме: термогрілки для військовий, дитяче взуття та засоби гігієни.
Всюди є Люди, які нас підтримують, намагаються зрозуміти і допомогти!
Ми цінуємо кожного партнера!
Разом до перемоги
!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)