Допомога сім’ї

#історіяоднієїсімї #давайтезнайомитись ?

Мене звати Соломійка і у мене сьогодні день народження – 5 рочків ??(я наймолодша у сім’ї) – привітайте мене?, я впевнена, що Бог почує усі теплі слова і зішле на нашу сім’ї багато щастя і радості!

На фото мої найрідніші люди: старший братик, дві сестрички і найкращий Татусь…але усім нам бракує її..МАМИ..(у жовтні 2017р. у віці 28 років Бог забрав її до себе..рак..все дуже раптово сталося).

Ще зовсім недавно ми були повноцінною щасливою сім’єю, але зараз трішки потребуємо Вашої допомоги, біда одною не ходить (перед похороном мами згоріла стайня (на даний момент відремонтована, але заощаджень не залишилось), дідусь після інсульту (ходить-розмовляє, але по господарству не допомагає), бабуся, яка кожного дня забирає нас із школи з сусіднього села має проблеми із тиском) та найбільше потрібна підтримка найдорожчому – ТАТОВІ (1987 р.н.)…він дуже старається, щоб ми мали усе необхідне, але хвороба дає про себе знати, ще з дитинства часто хворів на пневмонію, але з останніми подіями склався важкий діагноз (зараз дуже часто перебуває на лікарняному), який потребує операційного втручання на дві легені..(За правилами діяльності групи ми не можемо збирати на лікування, але як маєте бажання допомогти більше пишіть Христина Гупало).

Був період, коли бабуся із татком чергувалися на перебуванні у лікарні, а вдома їх чекали 4ро діток, з якими потрібно зробити уроки, приготувати їсти і інше…

Якось так звучало б звернення маленької дівчинки…

На даний момент потрібно трішки допомогти із побутовими умовами:
– газова плита – ширина 60 см (ця що є, дуже попускає газ)
– пральна машина
– 2 вікна у дит.кімнату: вис.140см*шир.150см; вис.112см*137см
– двері шир.68см*вис.205см (запасний вихід із кухні на вулицю)
– шафа для дит.одягу орієнтовно 200см*230см
– плитка для ванної кімнати, маленький куточок залишився не завершений – 4квм2
– куточок в кухню (цей що є поганому стані), стіл, табуретки
– ламінат у дит.кімнату 4м*3,10м
– постіль, посуд

Можливо у вас щось знаходиться у гарному стані і ви не використовуєте, поділіться із потребуючими.

Ми знаємо точно, що у такий складний життєвій ситуації ми цю сім’ю підтримаємо і надалі у них все складеться якнайкраще! Сім’я дуже хороша, щира, позитивна!

Потрібна будь-яка допомога, кожна Ваша гривня буде використана для благодійних цілей

ukУкраїнська