Допомога дітям

Навіть у часи війни, об'єднавшись, ми зможемо зібрати всі необхідні речі для наших діток, які потребують підтримки і допомоги. Оголошуємо збір канцтоварів та речей до школи для потребуючих дітей. Відкриємо новий навчальний рік з гордістю та вірою в перемогу!!!
нація нескорених
  • 10 075.00 ₴ Зібрано
  • 14 Благодійники

Про проект

Наближається школа, і ми хочемо подякувати нашим захисникам та ППО за те, що у нашій громаді діти мають можливість відвідувати школу, долучатися до своїх ровесників та відчувати справжню радість соціалізації.

Проте, зібрати дитину до школи з повністю укомплектованим наплічником — завдання, що вимагає серйозних фінансових витрат.

Особливо це актуально для сімей, де виховують чотирьох або більше діток.

Також серед тих, хто потребує допомоги, є діти, які втратили батьків, діти з багатодітних родин та маленькі українці, які були змушені залишити свої домівки через бомбардування і війну.

Ми щодня збираємо і передаємо допомогу нашим військовим, адже це є першочерговим завданням для нас усіх. Проте  допомагаючи на передовій, ми не забуваємо про те, що діти — це наше майбутнє. Ми віримо, що кожна дитина має право на освіту та можливість розвиватися.

І хоча нам не під силу задовольнити всі їхні потреби, разом ми можемо надати мінімальний необхідний набір для навчання, який допоможе їм відчути себе впевнено та підготовлено до нового навчального року.

З радістю оголошуємо про старт нашої щорічної благодійної акції “Школярик”.

Ми запрошуємо вас долучитися до збору канцтоварів та речей для дітей, які цього потребують. В рамках акції ми збираємо:

  • 🎒 Ранці та пенали (бажано — у гарному стані);

  • ✂️ Канцтовари: папір формату А4, зошити, олівці, фломастери, фарби, кольоровий папір, альбоми, пластилін та інші необхідні матеріали;

  • 👖 Спортивний одяг та взуття, які допоможуть дітям активно рухатися;

  • 💰 І, якщо це можливо, ваша фінансова підтримка, яка допоможе придбати додаткові необхідні речі.

Орієнтовна вартість набору для кожної дитини становить 300-500 гривень, залежно від класу.

Ми дуже цінуємо вашу допомогу. Ви можете підтримати нашу кампанію, натиснувши кнопку “Допомогти” на нашому веб-сайті, або дізнатися більше про реквізити в коментарях.

Для зручності прийому речей, ми створили центр допомоги за адресою: м. Львів, вул. Сластіона, 2, Центр допомоги на Левандівці.

Давайте разом надамо дітям можливість відчути радість навчання та готовності до нового навчального року!

ЗВІТИ за попередні роки:
2022
2021
2020
2019
2018

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

ukУкраїнська