Благодійний збір. Одноразові душі

Друзі, ми знаємо, що наші військові воюють у надзвичайно важких умовах - під дощами, в бруді та болотах, де немає доступу до звичних засобів гігієни. І саме тому ми хочемо зібрати кошти на одноразові душі, які можна використовувати в похідній ситуації, де немає ні води, ні інших засобів, щоб нормально помитися.
Зроблено
одноразовий душ
Ця кампанія завершилася 4 місяці тому
  • 102.00 ₴ Зібрано
  • 1 Благодійники
Часу до завершення

Про проект

Одноразовий душ забезпечує ефективне та швидке очищення шкіри в будь-яких складних умовах, коли є лише обмежена кількість води та інших засобів гігієни, коли  є дефіцит часу та немає звичних благ цивілізації.

Ці душі можна використовувати для гігієнічних процедур у складних умовах із використанням дуже невеликої кількості води. Для появи насиченої піни достатньо приблизно 30 мл води.

Цей комплект також містить гіпоалергенний рушник, який виготовлений із нетканого екологічно чистого матеріалу – спанлейсу. Цей рушник швидко поглинає вологу, піну та бруд, що залишились на шкірі після використання.

А найголовніше, що цей душ виготовлений в Україні, тому ми ще й підтримаємо національного виробника.

Наперед дякуємо Вам за увагу до нашої благодійної ініціативи! Зібравши кошти, завдяки Вашій допомозі, ми зможемо забезпечити наших воїнів одноразовими душами, які їм дуже потрібні у складних умовах, де немає жодної можливості нормально помитися. Навіть невеликий внесок може стати важливим кроком на шляху до нашоєї мети. Разом ми зможемо показати нашим військовим, що ми підтримуємо їх та дбаємо про їхнє благополуччя.

Дякуємо за вашу причетність до доброї справи та вашу готовність допомогти!

ukУкраїнська