The holiday was a success for all 100, no 200, and no more than 200 letters - that's how much our Foundation has donated to the action this year #Mykolay Comes to All_BF_AnniMaria !

It is thanks to you that we succeeded!

We are infinitely happy that every year more and more people are ready to help do good!

It motivates, charges! With your support we are sure! We are ready for new projects, new ideas and their implementations!

Look at these happy eyes full of admiration!

Thank you to each and every one of you for the opportunity to make hundreds of children happy!

« of 9 »

Довгоочікувані фото зі свята Миколая для потребуючих діток! Дякуємо нашому фотографу Яна Стахурська , яка виділила час і встигла між своїми зйомками цього дня зловити для нас красу і емоції діток! Дивіться , розглядайте, шукайте ваші пакуночки і знайомтесь з дітками, для яких ви готували подарунок!

Подарунки по листам нам допомагали готувати також батьки навчальних закладів Школа нового формату “Еколенд” and ThinkGlobal Lviv. Дуже дякуємо керівництву, вчителям та батькам за допомогу в організації по збору подарунків з листів.
Дякуємо благодійникам, які долучилися солодощами і мандаринками, а також чудовій родині, яка вже вкотре надає печиво для наших заходів, щоб ми могли пригостити діток! Невтомимось дякувати кожному з вас, хто долучився до свята!

А ще є прекрасна людина Svetlana Lokotkova , яка зі своїми найменшими благодійниками – дітками з Sontselevs are volunteer children in schools and kindergartens in Lviv ще і ще невтомно творить хороші справи! На це свято вони долучилися акцією «Мандаринки від дитинки до дитинки»: змогли зібрати 200 пакуночків мандаринок для діток!


Свято розпочалось з чудового концерту творчих колективів Центр Творчості Дітей Та Юнацтва Галичини . Висловлюємо подяку керівництву закладу за таку можливість, а також за надання приміщення для проведення свята і вручення подарунків! Після концерту усі присутні послухали вступне слово від священика!
Потім діткам вручав Миколай з помічником Ангеликом подарунки! А в цей час інші діти розважалися з казковими героями! Розважальну програму нам організувала світла і яскрава Liliana Ravrukh Frankiv
Ці діти точно були чемними, бо отримали стільки цікавої і потрібної краси!

З такою підтримкою нам нічого не страшно!
_______________________________________
Таня Князь, Liliana Ravrukh Frankiv Kristina Sorokovska Olena Hashchuk Galya Dumanska Tupychak Love Christina Gupalo Maria Vus Maryana Lesyk Христина Коркуна Anya Kashchin Ira Tsomah

en_USEnglish