Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Як часто ви приділяєте час собі: нова стрижка?, фарбування, зачіска?, манікюр?, макіяж, можливо якісь цікаві косметичні процедури?, масаж??
Хтось скаже – постійно! Більшість – стараюсь гарно виглядати завжди, а ще хтось – рідко через брак часу, але дозволяю собі таку приємність!

Однак, на привеликий жаль, є категорія людей, які про таке навіть не думають, можливо мріють десь глибоко в душі про день для себе, про салон краси чи хоча б навіть святковий макіяж і марікюр!
Чому так?! Бо не навчили, що себе треба любити, поважати! Бо є різні життєві обставини, на які потрібен час, сили, енергія і на себе кохану просто не вистачає! Бо є багато але… які можна виправити! Це не їх вина, так вже є в житті!

І ми хочемо показати, що це легко. Вже традиційно в перші дні весни організовуємо свято Краси для жінок в складних життєвих обставинах: це і жінки з інвалідністю чи важкою хворобою, це жінки з малозабезпечених багатодітних сімей, це наші жінки-підопічні Фонду, які тішаться тій новій спідничці чи сумочці, яку ви приносите до нас на склад для них!

Отже, КОЛИ: 16 березня Салон Краси з благодійників-майстрів Б’юті індустрії здійснюватиме мрії жінок!

І ви усі можете приєднатися маленькими частинками до Великої мрії!

Оскільки свято буде протягом цілого дня, нам потрібні будуть перекуси у вигляді фуршетних закусок??, солодощів до кави??!

Хто б міг долучитися до організації фуршету?

Також хочемо жінкам зробити невеличкі подарунки: можливо якусь косметику, чи засоби гігієни, чи якісь аксесуари! Хто має якісь ідеї чи пропозиції!

Будемо вдячні за вашу фінансову підтримку, адже дуже багато затратних дрібниць маємо, через які набігає завжди значна сума! Гроші перерахувати можна тут: “Хочу допомогти”

Деталі

Дата:
Березень 16, 2019
ukУкраїнська