[serious-slider id=”136″]

Допомога українським військовим: Ваш внесок у нашу спільну перемогу

 

Україна стоїть на передовій боротьби за свою свободу і незалежність. Наші воїни, які є нашою силою і гордістю, відстоюють наш спокій  і  територію від безжалісного загарбника. Вони виконують свої обов’язки з надзвичайною відданістю і мужністю. Але і вони потребують нашої підтримки. Саме тому ми організовуємо збір на важливі потреби наших військових захисників. Наша мета зібрати важливі ресурси для наших воїнів, щоб вони могли продовжувати нашу боротьбу. Зараз вкрай необхідне:

 

 • Евакуаційні ноші 40 шт.
 • Пальники 50шт.
 • Тактичний дощовик 80шт.
 •  Балони 420шт.
 • Засоби від комарів – 100 шт.
 • Засоби після укусів комарів – 100 шт.
 • Засоби від кліщів – 100 шт.
 • Шкарпетки – хорошої якості – 1000 шт.
 • Протигрибкові засоби для ніг – 100 шт.
 • Труси-боксери – котонові – 300 шт.
 • Футболки (хакі, піксель, оливка) – котонові – 50 шт.

 

Одноразово

Однак, ми зіштовхуємся з великими викликами. За останній рік, внаслідок війни, фінансові можливості українців значно зменшились. Рівень бідності в Україні зріс з 5,5% до 24,2% у 2022 році, що відповідає приблизно 7,1 мільйонам людей, які опинилися за межею бідності. Це вплинуло на нашу здатність збирати кошти для наших воїнів. Ціни на їжу, паливо та послуги в Україні різко зросли, деякі з них на 50%. Неофіційний рівень безробіття становить 36%, а інфляція досягла 26,6% наприкінці 2022 року. Ці фактори обмежують можливості наших донорів і благодійників і збільшує кількість людей які потребують допомогу. Але ми не здаємося. Ми віримо, що разом з вами ми зможемо подолати ці виклики.

Підтримка армії є життєво важливою в теперішній час. Наші воїни залежать від допомоги,  солідарності і нашої віри у них. Вони потребують нашої допомоги, щоб мати змогу продовжувати боротьбу. Ваш внесок може зробити різницю. Він може допомогти забезпечити наших воїнів необхідними ресурсами, він може допомогти врятувати життя.

Ми закликаємо вас долучитись до збору. Ваша підтримка може бути різною – від фінансових внесків до передачі необхідних речей. Кожен внесок має значення. Кожен вклад наближає нас до перемоги. Нехай ця подія стане символом нашої єдності, нашої віри в перемогу, нашої любові до України.

Ми будемо раді бачити вас у списку наших партнерів:

 

[sp_wpcarousel id=”4857″]

Чому нам довіряють?

 

Ми офіційно зареєстрована неприбуткова організація.

Надаємо щотижневі звіти.

Співпрацюємо з місцевими органами влади.

Ведемо активну діяльність з 2016 року і здобули за цей час хорошу репутацію.

Регулярно про нашу благодійну організацію пишуть в пресі.

 

Наші здобутки за рік війни:

 

[COUNTER_NUMBER id=4908]

 

 

Фотозвіт

[TABS_R id=4862]

 

Філантропія

Філантропія – це не просто благодійність, але й пристрасть до важливих справ. Якщо ви прагнете зробити значний внесок, наша команда готова допомогти. Ми спрямуємо ваші пожертви так, щоб вони найбільш ефективно вирішували ключові проблеми з якими ми працюємо. Наша ціль – допомогти вам реалізувати свої благодійні амбіції і зробити світ кращим.

ukУкраїнська