Facebook Posts

2 days ago

Маємо ще нові листи від діток до Миколая. Часу залишилось вже дуже мало, та вірю, що зможемо потішити діток ❤️
+ солодощі докладайте

А фрукти будемо закупляти в останній день. Також, бачимо, що деякі подарунки потрібно докупити, сформувати самим, тому просимо фінансової підтримки.

КАРТА до офіційного рахунку ПРИВАТБАНК:
5169 3305 1908 8956 - призначення "Благодійний внесок"
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

І ти можеш стати помічником Святого Миколая, і подарувати дитині, яка потребує🙏

❗️❗️Просимо благодійників допомогти організувати акцію "Миколай дарує" для діток у потребі🎅!

Дітки з сімей у складних життєвих обставинах написали листи, ми їх оформили у зручну табличку (фото листів в коментарях в табличці).
Заходьте за посиланням cutt.ly/WTza2LT ,
вибирайте дитинку, якій зможете підготувати подарунок!

В коментарях пишіть номер листа дитини та ім'я. Наш волонтер Галя Думанська закріпить за вами його.

🙏Прохання до помічників Миколая👼 по можливості готувати нові, красиві речі (як для своєї дитини🥰), адже не зважаючи на те, що діти просять про таке побутове, все ж хочеться зробити для них казку.

Уявіть, з якими очима дитина буде розпаковувати омріяну стильну куртку, модні джинсики, чи якісне взуття. Адже, не зважаючи на складні обставини їх життя, вони ходять в колектив зі звичайними дітьми!

Допоможіть зробити казку❗️❗️
Список буде наповнюватись новими листами по мірі їх розбирання. Чим більше благодійників зможе долучитися, тим більше діток ми зможемо взяти.

Подарунок потрібно буде красиво запакувати🎁 (пам'ятаймо про казку😇). В пакунок просимо докласти солодощі, які не псуються🍬🍭.

Фрукти прохання не класти, щоб не зіпсувалися. Фрукти будемо докупляти за 1 день до вручення. Тому потребуємо фінансової підтримки:
рахунок Фонду в Приват 5169 3305 1908 8956
Або на нашому сайті:
anna-maria.org.ua/wanna-help/
Прохання НЕ залишатися байдужими!
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 days ago

А в нас тут така активна робота 🤩 Облаштовуємо зал видачі допомоги, виготовляємо стелажі, монтуємо вішалки, творимо з старих обдертих плит, труб - гарненьке, а головне функціональне обладнання 🙂
✴️ А ще готуємося до свята Миколая та допомоги мінімум 100 діткам з потребуючих родин, запускаємо інші добрі проекти, співпрацю з різними організаціями, потенційними партнерами...
✴️ А тим часом, ще працює Склад допомоги на В.Великого, де дівчата приймають речі, сортують, підбирають, відправляють допомогу поштою та не тільки.

Заохочуємо передавати нам різні речі, якими ми можемо допомагати людям:
- різне для подаруночків (у нас в базі більше 1000 дітей, яких би хотілося хоч трішки потішити до свят): канцтовари, іграшки, книжечки, аксесуари для волосся, косметичні засоби...
- їжа різна (можна й таке, що потребує зберігання в холодильнику)
- засоби гігієни, побутова хімія та інше

💲 А також, просимо фінансової підтримки!
КАРТА до офіційного рахунку ПРИВАТБАНК:
5169 3305 1908 8956 - призначення: благодійний внесок
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 days ago

Це - як ковток свіжого повітря, так надихає і дає сил! Хоч відпрацювавши, точніше відволонтеривши дуже активний тиждень, так би хотілося просто відлежатись вдома, а не зраненька ще у вихідні їхати на навчання - та це дає саме той ресурс і бажання творити далі, а мені зараз це дууууже потрібно! І я вкотре переконуюсь, як потрібно продовжувати тренінги, майстер-класи в нашому новому Центрі допомоги та розвитку. Бо пізнання себе, нові розуміння, робота над собою, над сприйняттям інших людей, обставин, корисні знання та середовище - дає сил до змін та кращого життя.
На цих вихідних відбувся уже другий навчальний модуль програми WOWoman.Потенціал в тобі, який я зараз проходжу. Це 6-місячний курс жіночого лідерства та служіння, дітище неймовірної жінки Natalia Shalata та Українська освітня платформа дуже мудро продумана програма, дуже сильні спеціалісти, цінні знання, що дуже важливо мені - живі зустрічі, де можна реально поспілкуватися, пообніматися (так, бо вже сил нема з тим карантином, обмеженнями, дистанціями). І це 30 відібраних жінок з мегаПотенціалом та крутими проектами, від яких заряжаєшся цим світлом. Допоки є такі люди, такі ідеї та головне, бажання і відповідальність до їх втілення - можна точно сказати, що цей світ не пропаде!
Зараз у мене період дуже активного саморозвитку, професійних знань, постійне навчання особливостей соціальної сфери та якісної допомоги, паралельно декілька таких крутих курсів підвищення навичок та знань (ще окремо розкажу про інші) - і вірю, що уже скоро зможу вивести діяльність нашого Фонду на ще вищий рівень ефективної роботи. Досвід і знання уже досить хороші, залишилось знайти фінансування 😏, щоб перейти з рівня суто волонтерської діяльності по-можливостях, на стабільну постійну гарантовану роботу основних працівників Центру, щоб допомагати людям в кризі ще більше, ще краще.

Нехай цей мій текст буде маленьким рецептом для інших, хто вагається чи варто витрачати час, кошти на навчання - скажу однозначно: ТАК, варто! Бо це дає натхнення, розуміння як змінювати своє життя на краще та бажання до дій. То користайте, беріть участь у навчаннях, тренінгах, які ми проводимо на базі Фонду, і які є точно доступними.

А для тих, хто розуміє, як це важливо, що ми з волонтерами не просто помагаємо, аби помагати, а постійно вчимося, розвиваємося і стараємося робити це ще краще - просимо підтримати нашу діяльність і знайти кошти, щоб декілька волонтерів стали працівниками і робили добрі справи не лише у вільний час, а на стабільній постійній основі. Уявляєте який класний результат тоді буде?

КАРТА до офіційного рахунку ПРИВАТБАНК:
5169 3305 1908 8956
Призначення: "Благодійний внесок - розвиток Фонду"
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 week ago

Які ж чудові гості в нас учора були 😍
Це так класно, що росте покоління, відкрите до допомоги ближнім.
Стільки радості я отримала від цих щасливих і захоплених оченят, коли дітки розказували про добрі справи, які вони колись робили ❤️ А це, завдяки хорошому вихованню та плеканню правильних цінностей.
Щира подяка учням 4 А класу разом з класоводом Кундрат О.І., вчителькою християнської етики Федак Г.М. та соціальною педагогинею Басараб О. В. Ліцей "Гроно" ЛМР, в рамках тижня початкової школи та марафону добрих справ, які відвідали Благодійний Фонд "Анни-Марії" наш новий Центр допомоги та розвитку на Левандівці.

І велика подяка батькам учнів, які дізнавшись про те, що у фонді існує склад, де потребуючі люди можуть прийти та отримати одяг та деякі інші речі, зібрані від добрих небайдужих людей, закупили та передали подаруночки. А цими продуктами та засобами гігієни ми зможемо допомогти людям в кризі.

От така чудова ініціатива принесла чудовий результат. Щасливі дітки та допомога потребуючим.

Запрошуємо долучатися інші класи, школи, організації до нашого проекту "Пакунок любові" 💝
Разом ми можемо робити цей світ добрішим 😘
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

⚠️ Дуже потрібна допомога для новонароджених діток.
1. Суміш Нутрілон передчасний догляд
2. Підгузники розмір 0 та 1
3. Вологі серветки
Хто може допомогти? Передати можна в наш Центр на Левандівці або Склад на В. Великого
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 days ago

Віддають меблі. Самовивіз. Терміново сьогодні.
Сихів
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 days ago

ГРАФІК РОБОТИ ТА ПОТРЕБИ
Цей тиждень працюємо в посиленому активному режимі. Дуже просимо, хто брав у нас листи від діток до Миколая, пошвидше, до 4 грудня приносити подарунки. Доречі, ще є декілька вільних листів. А також, з радістю приймемо усе, що зможемо спакувати іншим діткам (бо в нас їх тисячі в базі) для подарунків (канцелярія, солодощі, аксесуари, іграшки...)

ТАКОЖ ПРИЙМАЄМО:

- продукти харчування різні (маємо холодильник, морозильну камеру, банк їжі)

- засоби гігієни, побутову хімію

- побутові речі: постіль, рушники, посуд, дрібну техніку

- взуття в доброму стані

- одяг в гарному стані, цілий, чистий

- мобільні телефони - дуже потрібні!! Потрібно для додаткової роботи для волонтерів для координації святкових акцій. Також, дуже сім’ї просять для дистанційного навчання.

ГРАФІК НА ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ:
1. Склад на В.Великого працює щодня понеділок-п’ятниця 11:00-18:00.
1. Центр допомоги та розвитку на Левандівці - тут теж я є практично щодня.
І на ваші численні прохання в цю СУБОТУ 4 грудня зробимо чергування 15:00-17:00.

Зазвичай, працюємо довше. Тому, можете додатково уточнити.
0989159140

Для людей без вакцинації та наявності тесту - безконтактна передача "біля дверей"
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

ГРАФІК ТА АКТУАЛЬНІ ПОТРЕБИ:
1) Склад на В.Великого - вівторок 23.11 та четвер 25.11.
11:00-18:00
2) Новий Центр на Левандівці - середа 24.11, можливо ще вівторок і четвер
12:00-19:00
ТЕЛЕФОН: 098 915 914 0

Можна приносити пакунки по листах до Миколая та усе інше, що змоемо спакувати діткам для подарунків (канцелярія, солодощі, аксесуари, іграшки...)

ТАКОЖ ПРИЙМАЄМО:
- продукти харчування різні (маємо холодильник, морозильну камеру, банк їжі)
- засоби гігієни, побутову хімію
- побутові речі: постіль, рушники, посуд, дрібну техніку
- взуття в доброму стані
- одяг в гарному стані, цілий, чистий
- мобільні телефони - дуже потрібні!! Потрібно для додаткової роботи для волонтерів для координації святкових акцій. Також, дуже сім’ї просять для дистанційного навчання

Для людей без вакцинації та наявності тесту - безконтактна передача "біля дверей"
... See MoreSee Less

View on Facebook
ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська