Не бійся мріяти!

Мріяти – чудово, цікаво, корисно!

А зображення мрії – це вже крок до її досягнення!

Дякуємо організаторам Здійсни Мрію і телеканалу 1+1 за запрошення наших підопічних сімей з дітками на таку чудову акцію!

Діти з захопленням малювали свої мрії! Батьки, та і діти також були враженими жагою і любов’ю до життя Nick Vujicic (Ніка Вуйчича), його силою і витримкою!
Свято було чудовим!

« з 4 »

На старт, увага, руш!???

Це було неймовірно!!!

Наші підопічні дітки із малозабезпечених та багатодітних родин –  відвідали прекрасну екскурсію в Поліцію!))?‍✈️?‍✈️?‍♀️

На них чекали: показові виступи курсантів на вулиці, поліцейські собаки? із кінологами,показ зброї?⚔️, слідча лабораторія?️‍♀️ і ще багато цікавого

УХ, ми впевнені, що серед цих юнаків і дівчат точно у майбутньому будуть справжні Поліцейські, тому поки лише ознайомлюємо їх із варіантами професій)

А у самому кінці – похід в піцерію?)))

Велике спасибі за співпрацю Львівський державний університет внутрішніх справ за цінні знання для старших діток і захоплюючі емоції для найменших!

Дякуємо нашим Волонтерам за організацію і координацію: Nataliya Stepanenko, Maryana Lesyk, Галя Думанська і Мария Хорняк-Лукьянова

« з 6 »

ZAHID.NET

Самотня мама просить небайдужих допомоги з ремонтом будинку, в якому валяться стіни

Головні новини Львова 23.10 — Марта Когут, 23 жовтня, 17:32

Будівля, яка радше схожа на сарай – це старий глиняний будинок у Новому Милятині, що в Буському районі. Тут живе самотня мама із двома малими дітьми. Будинок жінці надала сільська рада, коли вона покинула дитячий будинок. Та зараз жінка потребує допомоги небайдужих, аби завершити ремонт та облаштувати в будику умови. Адже працівники соціальної служби пригрозили забрати у неї дітей.

Продовжити читання →

Форпост

Небайдужих просять допомогти сироті з ремонтом аварійного будинку

 Середа, 12 вересня 2018, 13:15

ЖИТЛО_ДЛЯ_СИРОТИ
ЖИТЛО_ДЛЯ_СИРОТИ

Проект “Соціальна комора” Благодійного фонду “Анни-Марії” закликає усіх небайдужих допомогти з ремонтом аварійного будинку, в якому проживає мама з двома діточками.

Ліля – сирота, мати двох дітей, яка живе без чоловіка у фактично зруйонованому будинку.

“Історія перевірена і правдива! Про дівчину Лілю, дбайливу маму, хорошу господиню, яка живе в селі Львівської області, працює, але грошей катастрофічно не вистачає. Але основна біда – це старий будинок, який руйнується… минулого року через несправність проводки згоріла одна частина будинку і, як наслідок, повалилась одна стіна, тепер і інша сунеться… У нас обмаль часу, адже скоро дощі і холода!!!

Продовжити читання →

УКУ

ПЕРША ПРАКТИКА: як це було…

30716170_1791215670899277_3133087028227478268_n

Ще в перші дні навчання до нас завітали “друзі” (так називають людей з розумовою неповносправністю) та асистенти з Громадської організації “Лярш-Ковчег” щоб познайомитися та розказати нам про свою діяльність. Тому всі студенти дуже чекали початку практики саме в цій організації.

Ми поділилися на групи і щовівторка відвідували майстерні “Лярш-Ковчегу” у різних частинах Львова. Там у нас була можливість поспілкуватися та творити разом з “друзями”. У цій організації “друзі” мають можуть не лише розвиватися і спілкуватися між собою, але й соціалізуватися. Вони прислуговують у церквах, ходять разом в магазини та на ярмарки, де продають свої вироби.
Продовжити читання →

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОСВІТИ М. ЛЬВОВА

Всесвітній день дарування книг

Березень 6, 2018

У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок.

У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам і благодійним організаціям, що займаються розвитком грамотності.

Продовжити читання →

Львівська Поштa

Звільніть шафу – допоможіть потребуючим!

Ольга Шведа №10 (2022), субота, 3 лютого 2018

У Львові в приміщенні ЦУМу діє центр допомоги малозабезпеченим людям. Небайдужих просять приносити одяг, продукти та засоби гігієни

У будинку чи не кожного львів’янина, мабуть, є речі, які вийшли з моди, стали тісні чи, навпаки, заширокі або просто жодного разу не ношені. Їх, як то кажуть, і викинути шкода, і тримати нема де. Багато людей пропонують цей одяг друзям, виставляють у соцмережах, несуть у комісійні магазини з надією отримати за светр або черевики бодай кілька гривень. Але віддати одяг задарма та ще й тим, що його справді потребують, мабуть, один із найпростіших та найприємніших способів допомоги.

Продовжити читання →

Львівська газета

У Львові хочуть створити центр допомоги незахищеним верствам населення «Соціальна комора»

07 Гру. 2017, 17:59

У Львові депутати підтримали ідею створення центру допомоги «Соціальна комора» на основі центру від благодійного фонду «Християнський центр допомоги Анни-Марії», який у грудні 2016-го організувало молоде подружжя в пам’ять загиблої донечки

«Центр проводить збір речей, надає допомогу соціально-незахищеним верствам населення. Працює на волонтерських засадах та існує завдяки благодійним внескам. Втім потребує більшого приміщення для своєї діяльності, коштів на його ремонт», – пояснює депутат фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Ірина Оршак, яка разом із колегами з інших фракцій підготувала спільне депутатське звернення до міського голови.

Продовжити читання →

Дивись.info

У Львові планують відкрити центр соціальної допомоги. Як долучитися

1 Листопада 2017, 18:16

У рамках громадського проекту «Соціальна комора» волонтери хочуть відкрити новий великий соціальний центр у Львові, де ті, хто потребує, зможуть отримувати допомогу, а більш заможні верстви населення — залишати речі, які їм не потрібні.
Львівські волонтери планують відкрити у місті новий великий соціальний центр.
За задумом, у ньому зможуть отримувати багатодітні та малозабезпечені сім’ї, одинокі матері, сім’ї учасників АТО, люди з інвалідністю, діти сироти та інші соціально-незахищені верстви населення. Активісти розробили проект «Соціальна комора» на основі діяльності Благодійного фонду «Християнський центр допомоги Анни-Марії».

Продовжити читання →

А ми вчимось допомагати правильно!

А ми вчимось допомагати правильно!
Волонтери БФ Анни-Марії проходили 2-денну школу волонтерів.
Тренери з ГО Поруч приїхали з Києва, ділилися досвідом, порадами, підказками!
Нові знання збагачують!
Дякуємо Natalia Wowk за запрошення!

Зображення не знайдено.

ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ

У Львові діє центр допомоги потребуючим людям. Небайдужих просять приносити речі та продукти

31 Травня 2017, 10:08 

У Львові, в приміщенні ЦУМу по вул. Княгині Ольги, 106 розташований склад благочинної організації “Християнський центр допомоги Анни-Марії”. Тут можуть отримати допомогу усі потребуючі люди: одяг, взуття та інші речі.

Організація допомагає багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, дитячим будинкам, обласним будинкам для стареньких і не тільки! Кожен хто опинився у скрутному становищі, може прийти на склад і отримати допомогу.

Продовжити читання →

Світ не без добрих людей, або історія добра, як у казці!

Давайте привітаємо підопічну нашого Фонду БФ “Анни-Марії” Марія Ракус та її 9 донечок з такою чудовою подією!

Добродій подарував цій багатодітній сім’ї великий будинок, адже вони усі тулилися в 1 кімнатці!

Ще рік тому, ніхто особливо про цю сім’ю не знав. Звернулись у наш фонд, щоб допомогли їм одягом. Та відразу ми зрозуміли, що потреби цієї сім’ї значно більші. От і думали як їм допомогти, бо можливості фонду були обмежені. Та Бог добре знає як вирішувати такі питання ?

Познайомились тоді ми з хорошою волонтеркою Natalia Wowk, яка дуже перейнялася історією сім’ї, відвідала, написала про них історіюі і координувала для них подальшу допомогу. І так життя по троху змінювалося. Дізнавалися інші організації про сі’мю, інші волонтери, ЗМІ.  Сімя не побоялась розказати свою історію, про свої потреби. І ця інформація дійшла до потрібної ЛЮДИНИ. Бог робить неможливі речі! І робить їх руками людей! Хоч не маємо прямого відношення до великого дарунку – будинку та тішимося, що є трішки причетними до такої доброї зміни!

Не бійтеся розказувати про свої потреби! І пам’ятайте, що з маленьких кроків – виходять великі чудеса! Навіть ваша маленька допомога – може змінювати життя людей!

Ще 22 вересня 2017 року в пості про цю сім’ю я писала “поки що найбільша проблема в житлі. Але з допомогою інших організацій та добрих людей – вірю, що сім’я і в цьому питанні отримає допомогу” – і як після цього не вірити, що Бог чує наші прохання???

автор Христина Гупало

Віри, Надії, Любові разом з нашими друзями !

“Якийсь сьогодні по особливому особливий день…

Друзі – волонтери Ви неймовірні!!!

Адже саме Ви вмієте віддавати частинку свого серця, дарувати щирі посмішки та обійми не зважаючи на біль у душі…((

Свято, яке сьогодні подарували особливим Людям, зробило багатшими наші душі…

Дякую усім, хто долучився до цієї поїздки, нехай Господь віддасть сторицею!

А також запрошуємо на майбутні поїздки долучитися до нашої дружньої команди.

Повірте служити- це круто!

Стати причиною чиєїсь посмішки- безцінно!!!
Надюша Левицька

« з 2 »
ukУкраїнська