Житло для сироти

Відео сюжет про Лілю від Zahid.net

Минулої осені, ми допомогли підремонтувати хату (детальніше розписано на фото). Інакше, зиму б ця хатка не пережила. Та цього недостатньо. Є великий ризик, що через пару років, сім’я може залишитись взагалі без даху над головою. Добре коли в тебе є батьки, рідня… А як бути бідній сироті, якщо ти не маєш такої підтримки?!

Ми не можемо залишитись осторонь, і просимо вас про будь-яку допомогу: фінансову підтримку, пораду, репост, будматеріали.

Ми багато радились, консультувались зі спеціалістами. Розглядали безліч варіантів: думали, мінімально утеплити хату пінопластом, оббити вагонкою – але майстри кажуть, що за декілька років глиняна основа прогниє, і толку з того ніякого. А ми ж хочемо не просто витратити кошти і зусилля, а зробити так, щоб це було якісно і максимально надовго. Також, був варіант, спробувати збудувати нове житло або придбати інше – та на це потрібні дуже великі кошти, а їх немає. Та й всередині хатка досить гарна і затишна.

СПІЛЬНО ВИРІШЕНО: якісно зремонтувати стару хату і зробити невеличку прибудову: ванну, туалет і маленьку веранду.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ЗАПЛАНОВАНИХ РОБІТ тут:
https://docs.google.com/…/1S-V4foNbMF8es_vVSF7ohD9Zs3…/edit…

КОШТИ: чудова організація – Львівська освітня фундація, в рамках проекту «Добрий сусід» переказала на рахунок фонду 40 тис. грн для ремонту житла Лілі. Ще, за численними проханнями, збирали кошти на карточку приватбанку (тоді проблема була з рахунком). Конкретно на цей проект було зібрано 10463 грн. Але, ще на цю карту дехто скидав гроші на загальні потреби фонду. Вирішили – усі кошти з карти (зібрані потягом: серпень,17 – серпень,18) спрямувати на проект “Житло для сироти”. Отже, загальна сума на карті: 16579 грн.

Зібрати потрібно мінімум 85 тисяч гривень.

ЯК ЩЕ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ?????
1) ВОЛОНТЕРИ-ЧОЛОВІКИ для ремонтних робіт: спеціалісти та різноробочі (можна без особливих навиків. Частину робіт – оплачуємо.
2. БУДМАТЕРІАЛИ, список тут:
https://docs.google.com/…/1S-V4foNbMF8es_vVSF7ohD9Zs3…/edit…)

ВАЖЛИВО!!! Уже цього тижня, 23.08.17 – розпочинаємо роботи.
Ми дуже сподіваємось на вашу підтримку , і віримо в Божу допомогу!

ukУкраїнська