Команда

Христина ГупалоХристина Гупало

Співзасновник/Керівник проектів БФ “Анни-Марії” з жовтня 2016

Христя – це душа, серце і крила цього Фонду, неймовірно добра і щира людина, яка співпереживає кожному, хто звертається сюди за допомогою! Найбільшою її мрією є – відкриття великого соціального центру Соціальна комора, де можна буде фахового і грамотно допомагати потребуючим сім’ям і дітям.

 

Юрій Гупало

Юрій Гупало

Керівник БФ “Анни-Марії” з  жовтня 2016

Голова правління Фонду, співзасновник,  чудовий татко і просто хороша чуйна людина. Юрі попадаються “найприємніші” завдання по фонду. Ремонт старого складу (скільки ж днів він сам власноручно драяв стіни, монтував обладнання), скільки за цих 2 роки він наносився, навозився пакетів з речима, а ці постійні дебати і “оббивання порогів” міської ради, щоб отримати приміщення під новий центр “Соціальна комора”…  І це, лише пару пунктів. Юра “мозок”, “голова” нашого фонду ? Які чудові ідеї він генерує, як вміє оптимізувати завдання, спростити, вміє домовитись, побачити в старому розваленому приміщенні – чудову перспективу для великого Центру допомоги.. Бог дає йому мудрість в цьому нелегкому служінні.

 

Ira Tsomah

Ірина Смирнова (Цьомах)
Волонтер БФ “Анни-Марії” з  листопада 2017

Іра – наш найвідданіший, найактивніший волонтер. Уже більше року, Іра віддано служить добрим справам разом з нами. Дякуємо також, чоловіку Іри, який підтримує, одобрює та схвалює цю діяльність. Кожнісінький день, від ранку до пізньої ночі, ми обговорюємо акції, свята та поточні справи фонду. Ми дуже вдячні Богу, що послав нам таку людину в команду. Щиро віримо, що це зовсім не випадковість, бо ще пару років тому Іра мала мрію: створити або очолювати благодійний фонд. І от ми знайшлися ? Іра вміє чітко скоординувати роботу, має чудові організаторські здібності, ідейна, структурована в роботі та має ще багато талантів. А ще, більшість постів в групі – це її творіння.

Аня Кащин
Волонтер БФ “Анни-Марії” з  2018

Одна з найактивніших та найкращих волонтерів фонду! Аня приєдналася до нас взимку 2018 і від цього моменту дуже активно бере участь в діяльності фонду. Аня – чудовий організатор! Більшість заходів фонду – координувала саме вона! Аня вміє гарно змотивувати волонтерів, прокоординувати роботу, домовитися, налагодити співпрацю, вона любить “паперову” роботу та й взагалі в неї купа талантів, а ще дуже-дуже добре серце! А також, Аня є чудовим прикладом, як маючи двох маленьких діток, можна активно творити добро, залучаючи до цього ще й всю сім’ю. На кожному нашому святі, заході – можете побачити це чудове сімейство ? Старша донечка Вікуся – теж активно долучається до волонтерства, дуже старанно допомагає нам роздавати подарунки та інше) і вже й татко – в наших рядах ?

Maria VusМарія Вус

Адміністратор складу БФ “Анни-Марії”

Усі, хто приносив щось нам на склад, зустрічали нашу  Марію. Адміністратор складу, яка знає про кожну потребуючу сім’ю, що є під опікою Фонду, їх проблеми і потреби! Знає, де які речі лежать по усьому складу. Основні правила роботи складу були створені завдяки їй, адже саме вона була тим першопрохідцем, яка освоювала практику допомоги речами! І ці правила створені не просто так, а все пояснюється, все задля порядку! П.С. А ви знали, що п. Марія – це мама нашої Христина Гупало ?

Галя Думанська

Галя Думанська

Волонтер БФ “Анни-Марії”

п. Галя одна з найстаранніших волонтерок: є завдання, яке вона може зробити, взяла до виконання і дала результат. Чітко, швидко, ефективно! Без лишніх слів! Таблички, оптимізація даних, зведення всього в один чіткий файл – це їй найкраще вдається!

 

 

 

 

 

Василь Рій

Волонтер БФ “Анни-Марії”

Знайомство Василя з Фондом – це Божий задум! Василь по власному бажанню приєднався до нас сам влітку 2019р і з цього часу завжди готовий до підмоги. Хоч він і приєднався відносно недавно, та його вклад у Соціальну комору чи не найбільший з поміж усіх волонтерів. Півроку він стабільно тричі на тиждень працював в приміщенні нового центру. Ох.. який це сильний мужчина! Пробити новий прохід – та легко, погрузити з колегами тонну будівельного сміття – не проблема, організувати потрібний інструмент, інвентар, спеціалістів – теж може! А ще радо відгукується на нові ідеї для допомоги іншим!

 

Тарас Зварич

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Один з найактивніших волонтерів в Мобільній бригаді: як має можливість (а він часто її має для добрих справ), то Тарас готовий на авто відвезти/привезти/повантажити: в час карантину закупити та по місту розвезти продукти і інші речі першої необхідності найбільш потребуючим людям, закупити і привезти будматеріали для ремонту приміщення Центру Допомоги, відвезти речі в заклади і т.д.

А ще Тарас часто допомагав Василю в дрібних ремонтних роботах нового Центру допомоги. Саме Василь з Тарасом повністю підготували занедбане приміщення до професійних ремонтних робіт!

Любов Тупичак

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Попри свою активну діяльність і мегазайнятість Люба  знаходить час на допомогу Фонду: вона ділиться ідеями, де можна отримати фінансову підтримку від держави чи організацій-грантодавців;

відвідує самотніх стареньких в геріатричних пансіонатах та часом допомагає одиноким бабусям чи дідусям у місті! Окрім того, Люба може з легкістю організувати навчальний чи розважальний захід для діток з потребуючих сімей!

 

Христина Сороковська

Волонтер БФ “Анни-Марії” 

Також незважаючи на зайнятість та проживання за межами міста Христина часто долучається до організації заходів для жінок та дітей з соціально-вразливих сімей! А ще Христина – наша кулінарна фея, завжди допомагає організувати солодкий фуршет чи кулінарний майстер-клас для потребуючих!

 

 

maryana lopatynska

Волонтер БФ “Анни-Марії”

Розробник та адміністратор нашого сайту.

ukУкраїнська