Миколай дарує тепло для діток у потребі🎅!

❗️❗️Просимо благодійників допомогти організувати акцію Миколай дарує тепло для діток у потребі🎅! 💙Цього року пандемія вносить корективи у всі сфери, в тому числі і в благодійну допомогу🤲.
Зроблено
Миколай дарує тепло для діток у потребі
Ця кампанія завершилася 1 рік тому
  • 6 200.00 ₴ Зібрано
  • 7 Благодійники
Часу до завершення

Про проект

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

Тому цьогорічні прохання дітей до Чудотворця дуже відрізняються – діти просять теплий одяг і взуття! Мріють про нові гарні речі: переважно курточки🧥, взуття🥾!

Дітки з сімей у складних життєвих обставинах написали листи, ми їх оформили у зручну табличку (згодом додамо фото листів).

Заходьте за посиланням https://bit.ly/3kAPn3O, вибирайте дитинку, якій зможете підготувати подарунок! В коментарях пишіть номер листа дитини та ім’я.

Наш волонтер Галя Думанська закріпить за вами його.

Прохання до помічників Миколая👼 по можливості готувати нові, красиві речі (як для своєї дитини🥰), адже не зважаючи на те, що діти просять про таке побутове, все ж хочеться зробити для них казку. Уявіть, з якими очима дитина буде розпаковувати омріяну стильну куртку, модні джинсики, чи якісне взуття. Адже, не зважаючи на складні обставини їх життя, вони ходять в колектив зі звичайними дітьми!

Допоможіть зробити казку❗️❗️

Список буде наповнюватись новими листами по мірі їх розбирання. Чим більше благодійників зможе долучитися, тим більше діток ми зможемо взяти.

Подарунок потрібно буде красиво запакувати🎁 (пам’ятаймо про казку😇). В пакунок можна докласти солодощі, які не псуються🍬🍭.
Фрукти прохання не класти, щоб не зіпсувалися. Фрукти будемо докупляти за 1 день до вручення. Тому потребуємо фінансової підтримки:

рахунок Фонду в Приват 5169 3305 1908 8956 (для клієнтів іншого банку надамо повні реквізити)
Або на нашому сайті: https://anna-maria.org.ua/wanna-help/

Прохання НЕ залишатися байдужими!

ЗВІТ ПРО ТЕ, ЯК НАШІ ДІТКИ СВЯТКУВАЛИ МИКОЛАЯ 2019

ЗВІТ ПРО ТЕ, ЯК НАШІ ДІТКИ СВЯТКУВАЛИ МИКОЛАЯ 2018

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

ukУкраїнська