Миколай дарує тепло для діток у потребі?!

❗️❗️Просимо благодійників допомогти організувати акцію Миколай дарує тепло для діток у потребі?! ?Цього року пандемія вносить корективи у всі сфери, в тому числі і в благодійну допомогу?.
Зроблено
Миколай дарує тепло для діток у потребі
Ця кампанія завершилася 2 роки тому
  • 6 200.00 ₴ Зібрано
  • 7 Благодійники
Часу до завершення

Про проект

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

Тому цьогорічні прохання дітей до Чудотворця дуже відрізняються – діти просять теплий одяг і взуття! Мріють про нові гарні речі: переважно курточки?, взуття?!

Дітки з сімей у складних життєвих обставинах написали листи, ми їх оформили у зручну табличку (згодом додамо фото листів).

Заходьте за посиланням https://bit.ly/3kAPn3O, вибирайте дитинку, якій зможете підготувати подарунок! В коментарях пишіть номер листа дитини та ім’я.

Наш волонтер Галя Думанська закріпить за вами його.

Прохання до помічників Миколая? по можливості готувати нові, красиві речі (як для своєї дитини?), адже не зважаючи на те, що діти просять про таке побутове, все ж хочеться зробити для них казку. Уявіть, з якими очима дитина буде розпаковувати омріяну стильну куртку, модні джинсики, чи якісне взуття. Адже, не зважаючи на складні обставини їх життя, вони ходять в колектив зі звичайними дітьми!

Допоможіть зробити казку❗️❗️

Список буде наповнюватись новими листами по мірі їх розбирання. Чим більше благодійників зможе долучитися, тим більше діток ми зможемо взяти.

Подарунок потрібно буде красиво запакувати? (пам’ятаймо про казку?). В пакунок можна докласти солодощі, які не псуються??.
Фрукти прохання не класти, щоб не зіпсувалися. Фрукти будемо докупляти за 1 день до вручення. Тому потребуємо фінансової підтримки:

рахунок Фонду в Приват 5169 3305 1908 8956 (для клієнтів іншого банку надамо повні реквізити)
Або на нашому сайті: https://anna-maria.org.ua/wanna-help/

Прохання НЕ залишатися байдужими!

ЗВІТ ПРО ТЕ, ЯК НАШІ ДІТКИ СВЯТКУВАЛИ МИКОЛАЯ 2019

ЗВІТ ПРО ТЕ, ЯК НАШІ ДІТКИ СВЯТКУВАЛИ МИКОЛАЯ 2018

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

ukУкраїнська