Mykolay gives warmth to children in need?!

11.16.2020
Миколай дарує тепло для діток у потребі

About campaign

МоWe ask philanthropists to help organize the action. Mykola gives warmth to children in need?! ?This year the pandemic is making adjustments in all areas, including charitable assistance?.

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

Тому цьогорічні прохання дітей до Чудотворця дуже відрізняються – діти просять теплий одяг і взуття! Мріють про нові гарні речі: переважно курточки?, footwear?!

Дітки з сімей у складних життєвих обставинах написали листи, ми їх оформили у зручну табличку (згодом додамо фото листів).

Заходьте за посиланням https://bit.ly/3kAPn3O, вибирайте дитинку, якій зможете підготувати подарунок! В коментарях пишіть номер листа дитини та ім’я.

Наш волонтер Галя Думанська закріпить за вами його.

Прохання до помічників Миколая? по можливості готувати нові, красиві речі (як для своєї дитини?), адже не зважаючи на те, що діти просять про таке побутове, все ж хочеться зробити для них казку. Уявіть, з якими очима дитина буде розпаковувати омріяну стильну куртку, модні джинсики, чи якісне взуття. Адже, не зважаючи на складні обставини їх життя, вони ходять в колектив зі звичайними дітьми!

Допоможіть зробити казку❗️❗️

Список буде наповнюватись новими листами по мірі їх розбирання. Чим більше благодійників зможе долучитися, тим більше діток ми зможемо взяти.

Подарунок потрібно буде красиво запакувати? (пам’ятаймо про казку?). В пакунок можна докласти солодощі, які не псуються??.
Фрукти прохання не класти, щоб не зіпсувалися. Фрукти будемо докупляти за 1 день до вручення. Тому потребуємо фінансової підтримки:

рахунок Фонду в Приват 5169 3305 1908 8956 (для клієнтів іншого банку надамо повні реквізити)
Або на нашому сайті: https://anna-maria.org.ua/wanna-help/

Прохання НЕ залишатися байдужими!

REPORT ON HOW OUR CHILDREN CELEBRATED SANTA CLAUS 2019

REPORT ON HOW OUR CHILDREN CELEBRATED SANTA CLAUS 2018

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

Турбота про захисників

Caring for the defenders

Наразі особливо важливі такі речі -Термогрілки для ніг -Кирки -Маленькі сокири -Рейковий домкрат -Маленькі пилки...

Зігрій захисника

Warm a defender

That is why we are opening the collection and we will really need warmers for legs and hands throughout the fall and winter. It...

Стань помічником св. Миколая

Help Saint Nicholas

Вже другий рік поспіль листи до Св.Миколая наповнені не матеріальними, а зовсіми іншими простішими і надважливими...

en_USEnglish