Були запрошені сьогодні на робочу зустріч Координаційний центр при ЛОВА. Обговорювали ключові виклики у соціальній галузі і як на них реагувати, щоб люди отримували якісні послуги. І не просто говорили, а розписували проблематику, аналізували та напрацьовували пропозиції в кожній окремій категорії.
Роботи вкрай багато. Викликів ще більше. Та дуже корисно, що в таких обговореннях обʼєднуються державні структури, громадські та благодійні організації, представники великих кластерів та міжнародних організацій, різні територіальні громади та представники різних відомств та департаментів.
Дякуємо за запрошення Українська освітня платформа, Галина Бордун, Максим Козицький, Marjana Kashchak, Marianna aspryshyn
Страшно, коли невідомість, коли залишаєшся сама….
Вона - мама новонародженого синочка, яку покинули. Жінка рано стала сиротою, живе в невеличкій кімнаті комунальної...